Wszystko nowe w Fortnite Rozdział 3 Sezon 4


Fortnite Raj właśnie wystartowała i przenosi graczy na zmienioną chromem wyspę z nowymi lokacjami, nowymi przedmiotami i zupełnie nową sezonową przepustką bojową. W tym sezonie z unikalnymi przedmiotami i nową mechaniką łatwo się pogubić w złożoności tego wszystkiego. Jednak tutaj dowiesz się wszystkiego Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 ma do zaoferowania.

Gracze mogą teraz być chromowani w Fortnite Paradise

Gracze mogą teraz być chromowani w Fortnite Paradise

Broń i przedmioty

Broń EvoChrome

Bronie EvoChrome to nowy typ broni dodany do puli łupów Fortnite Rozdział 3 Sezon 4. Chociaż sama broń wydaje się być zmodyfikowaną wersją już istniejącej broni, ma unikalną właściwość ewoluowania w rzadkości podczas zadawania obrażeń przeciwnikom i dzikiej przyrodzie. Obecnie w grze są tylko dwie bronie EvoChrome, są to strzelba EvoChrome i karabin szturmowy EvoChrome Burst, ale w przyszłych aktualizacjach może pojawić się więcej.

Nowe bronie EvoChrome są teraz w Fortnite

Nowe bronie EvoChrome są teraz w Fortnite

Port-a-Bunker

Port-a-Bunker to zupełnie nowy przedmiot użytkowy, który działa bardzo podobnie do Port-a-Fort. Po rozmieszczeniu ten przedmiot stworzy mały bunkier, który zapewni osłonę przed wrogimi graczami. W przeciwieństwie do Port-a-Fort, Port-a-Bunker jest dość mały i kompaktowy, a gracze nie mogą edytować samej struktury.

Nowy przedmiot do rzucania o nazwie Port-a-Bunker natychmiast zbuduje bunkier

Nowy przedmiot do rzucania o nazwie Port-a-Bunker natychmiast zbuduje bunkier

Odrobina chromu

Chrome Splash to nowy przedmiot do rzucania wprowadzony do świata Fortnite i ma kilka unikalnych właściwości, których nigdy wcześniej nie widziano w grze. Chrome Splash jest w stanie chromować zarówno graczy, jak i struktury, z których oba stanowią nową mechanikę. Chromowani gracze są w stanie wejść w stan podobny do szlamu podczas sprintu, co daje im zwiększoną prędkość ruchu i dodatkowy skok, który zużywa wytrzymałość. Chromowane struktury pozwalają graczom przechodzić przez nie, co pozwala na łatwą metodę inwazji na skrzynki wroga.

Gracze mogą teraz chromować siebie lub struktury za pomocą odrobiny Chrome

Gracze mogą teraz chromować siebie lub struktury za pomocą odrobiny Chrome

Broń powrotna i bez skarbca

 • Pistolet z bronią boczną
 • Strzelba główna
 • Strzelba z dźwignią
 • Szybkostrzelny pistolet maszynowy
 • Pistolet maszynowy z tłumikiem
 • Karabin szturmowy Łowcy
 • Młotowy karabin szturmowy
 • DMR
 • Łowca snajperski
 • Granat
 • Świetlik Jar
 • Pistolet harpunowy
 • Tropiciel cieni (broń egzotyczna)
 • Dub (broń egzotyczna)
 • Boom Sniper Rifle (broń egzotyczna)
 • Bomba Boogie
 • Granat uderzeniowy

Klucze

Klucze można teraz zdobyć ze skrzyń i są one używane do otwierania tajnych skarbców na wyspie. Małe skarbce można znaleźć w Siedmiu Placówkach, podczas gdy większe skarbce można znaleźć w nowych lokalizacjach, takich jak Lustrous Lagoon. Każdy skarbiec zawiera skrzynie, beczki Slurp i nie tylko.

Kluczy można teraz używać do otwierania skarbców w Fortnite

Kluczy można teraz używać do otwierania skarbców w Fortnite

Nowe lokalizacje

Nowy sezon nie byłby kompletny bez całej masy nowych lokacji. Gracze mogą udać się do Herald’s Sanctum, aby walczyć z nowym bossem w grze lub szukać broni EvoChrome w Shimmering Shrine lub Cloudy Condos. Lustrous Lagoon skrywa tajny skarbiec na swoim pływającym statku pirackim, a inne już istniejące lokalizacje przeszły wiele zmian.

Nowa przepustka bojowa

Wraz z nim wydano zupełnie nową sezonową przepustkę bojową Fortnite Raj z całą masą nowych nagród kosmetycznych. Spider-Gwen wkracza do popularnej gry battle royale, a gracze mogą też odblokować mnóstwo nowych, oryginalnych skórek. Niektóre nagrody to Meow Skulls, Twyn, Lennox Rose, Paradigm i inne.

Nurkować Fortnite Raj teraz możesz walczyć u boku swoich kolegów z drużyny lub walczyć samotnie w tym nowym, wypełnionym chromem świecie. Podczas gdy wyruszasz w swoją podróż Fortnite Wyspie, upewnij się, że wykonujesz cotygodniowe misje, aby czerpać korzyści z ich nagród XP.

Źródło: Epickie gryŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=632948d655504a9eb93b37293e7797b2&url=https%3A%2F%2Fwww.keengamer.com%2Farticles%2Fnews%2Feverything-new-in-fortnite-chapter-3-season-4%2F&c=13185612980002745307&mkt=fr-fr