Wszystko, co wiemy o wielkim finale sezonu „COLLISION” w Fortnite


Źródło: Joshua Hoehne na Unsplash

Drugi sezon – Rozdział trzeci Fortnite będzie świadkiem ponownego wprowadzenia odpowiedniego spektaklu kończącego sezon po braku punktu kulminacyjnego w pierwszym sezonie. Aby dać graczom wyobrażenie, czego mogą się spodziewać, Blizzard udostępnił zwiastun wydarzenia „COLLISION” kończącego sezon.

Przedłużający się konflikt o wyspę Fortnite może zakończyć się spektakularnym finałem podczas niecierpliwie oczekiwanego finału sezonu. „COLLISION” wydaje się być ostatnim starciem zarówno IO, jak i The Seven i będzie zawierał co najmniej jednego ogromnego robota niedźwiedzia.

W 30-sekundowym filmie są cztery opancerzone osoby, które wchodzą do ogromnego obszaru, gdy wejście się otwiera. Wysokiego dowódcę Mecha Strike można znaleźć za tą barierą w pierwszym rozdziale Fortnite. Gracze zauważą również, że ogromny mech w lobby przypomina ten, który stale budowany jest w tle. Nagranie w zwolnionym tempie ujawnia, że ​​oddział zbliża się do dowódcy Mecha Strike, który ma połączone lewe ramię, a następnie zaczyna płonąć na czerwono.

Według wcześniejszych publikacji informacyjnych Fortnite „COLLISION”, przedstawione cztery postacie to różne odmiany strojów grupy Mecha Firearms, które można kupić w sklepie z przedmiotami w grze. Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie na czteroosobowy zespół, jest prawie pewne, że uczestnicy będą w stanie w jakiś sposób sterować robotem. „KOLIZJA” to jednorazowa impreza w grze, która odbędzie się 4 czerwca o 16:00 czasu polskiego lub 13:00 czasu polskiego. Listy odtwarzania wydarzenia można wprowadzić 30 minut przed rozpoczęciem gry, a ci, którzy nie mają kompletnego zespołu, zostaną natychmiast sparowani z innym graczem.

Fortnite opublikowało swój zestaw Fortnite Crew na czerwiec 2022 r., w tym bardzo dobrze zaplanowany element kosmetyczny. Zestaw z tego miesiąca zawiera skórkę dowódcy Mecha Strike w normalnym rozmiarze. W zestawie Mecha Light – Capacitor Back Bling oraz Mecha Reborn – Wrap. Gracze, którzy kupią czerwcową załogę Fortnite, otrzymają przepustkę bojową bieżącego sezonu i przepustkę bojową rozdziału trzeciego sezonu 3 w następnym tygodniu.Źródło : https://technostalls.com/everything-we-know-about-fortnites-big-collision-season-finale/