Wszystko, co musisz wiedzieć o medalach Fortnite: jak działają medale Society i gdzie je znaleźć

Nowa era w Fortnite z Medalami Towarzystwa

W rozdziale 5 Fortnite wprowadzono nowy przedmiot zwany Medalami Towarzystwa, który jest nieoceniony w meczu, dodając pasywne wzmocnienia – ale ich wyśledzenie i wyposażenie jest ryzykowne.

Czym są medale Fortnite?

Medale Fortnite w grze nazywane są Medalami Towarzystwa i zostały wydane w ramach Rozdziału 5. Posiadanie jednego z nich w ekwipunku zapewnia pasywne wzmocnienie, ale także oznacza Cię na mapie, dzięki czemu wszyscy inni gracze mogą go zobaczyć. Jeśli podczas noszenia medalu Fortnite zostaniesz osłabiony, inny gracz może go podnieść.

Medale w Fortnite mogą zregenerować twoją tarczę, przyspieszając proces, im więcej masz ich w ekwipunku. Jeśli chodzi o wpływ na Twoją lokalizację na mapie, im więcej ich masz, tym dokładniej Twoja lokalizacja jest wyświetlana na mapie innym graczom. Alternatywny wariant medalu Fortnite zwiększy maksymalną pojemność tarczy zamiast ją regenerować.

Jak zdobyć medale z Fortnite?

W każdym meczu jest pięciu bossów, a każdy z nich nosi medal Fortnite. Bossowie poruszają się po własnych punktach POI, więc znajdziesz ich tam podczas meczu. Są one również zaznaczone na mapie, więc należy mieć na uwadze, że te punkty POI będą potencjalnie zapełnione graczami szukającymi medalu Fortnite, a co za tym idzie, niebezpiecznej lokalizacji.

Będziesz musiał pokonać bossa, aby zdobyć medal Fortnite i zaznaczyć pole „Pomóż zebrać medal Towarzystwa”. Jeśli wspólnie zmierzycie się z bossem, o ile uczestnicy chcący ukończyć wyzwanie zadają bossowi obrażenia, próbując zdobyć jego medal Fortnite, wyzwanie nadal będzie liczone jako ukończone.

Jak działają medale Fortnite?

Wiemy, że medale w Fortnite zregenerują Twoją tarczę lub zwiększą jej maksymalną pojemność, w zależności od wariantu, a premie sumują się w zależności od tego, ile masz w ekwipunku. Osoba udostępniająca Twittera @Hypex udostępniła pełną listę medali Fortnite i związane z nimi statystyki oparte na rodzaju medalu Fortnite, który masz przy sobie, oraz rosnących efektach w miarę posiadania większej ilości medali.

Medale Fortnite: Maksymalna pojemność tarczy

1-2 medale Fortnite – maksymalnie 110 tarcz

3 medale Fortnite – maksymalnie 140 tarcz

4-5 medali Fortnite – maksymalnie 200 tarcz

Medale Fortnite: Zregeneruj tarczę (normalne medale)

1-2 medale Fortnite – +3 tarcze/tyk

3 medale Fortnite – +6 tarcz/twitch

4-5 medali Fortnite – +8 tarcz/tyk

Źródło: www.bing.com