Wszystko, co musisz wiedzieć o gorących miejscach w Fortnite

Zmaksymalizuj swoje szanse na sukces dzięki Hot Spotom w Fortnite

Niezależnie od tego, czy chcesz wziąć udział w cotygodniowym wyzwaniu, czy po prostu chcesz szybko zdobyć świetną broń, gorące punkty w Fortnite to niezawodny sposób na dobry start swojego arsenału. Na szczęście można je stosunkowo łatwo znaleźć. Ale bądź ostrożny: nie będziesz jedyną osobą, która tam pójdzie.

Możesz zidentyfikować Hot Spoty, szybko sprawdzając mapę, naciskając „M” na klawiaturze i myszy, przesuwając się w górę na padzie kierunkowym na Xbox lub PlayStation lub naciskając przycisk „–” na Switchu i wykrywając Hot Spoty. złote litery.

Hot Spoty przyciągają graczy jak magnes

Oczywiście nie jesteś jedynym graczem na wyspie. Inni gracze będą z tobą konkurować, więc musisz zachować ostrożność, udając się do gorącego punktu. Warto rozważyć kilka strategii.

Pośpieszenie do gorącego punktu, aby być pierwszym, który zgarnie łup, może dość szybko narazić cię na ostrzał, ale z drugiej strony będziesz mieć większe prawdopodobieństwo, że znajdziesz łup lepszej jakości. Może to jednak być dość chaotyczny sposób na rozpoczęcie meczu. Dodatkowo zestrzelenie dronów może zasygnalizować innym graczom, że jesteś w okolicy.

Jeśli wolisz bardziej strategiczne podejście, przed nurkowaniem pomocna może być obserwacja otoczenia. Pamiętaj, że gdy gracze celują w inne drony, nie celują w ciebie. Możesz także chcieć wykorzystać walki pomiędzy innymi graczami, aby ich wyeliminować, gdy inni ich osłabią.

Maksymalne wykorzystanie Hot Spotów to doskonała równowaga pomiędzy strategią a umiejętną grą. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się spieszyć z nadzieją na szybkie znalezienie broni o epickiej jakości, czy też wolisz używać gorących punktów jako pułapek w celu przyciągnięcia innych graczy, warto zanotować ich lokalizacje i przed każdym meczem podejmować decyzje dotyczące ich według priorytetów.

Źródło: www.yahoo.com