Wszystkie źródła wskazują na to, że SPIDER-MAN w końcu wpada do FORTNITE w rozdziale 3, który rozpocznie się na początku przyszłego miesiąca


Fortnite Rozdział 3, przynajmniej oparty na mnóstwie przecieków, rozpocznie się 7 grudnia, a Rozdział 2 zakończy się czwartego. To znaczy, według renomowanego przeciekacza i ShiinaBR oraz HYPEX który właśnie udowodnił, że ma rację, jeśli chodzi o nową mechanikę przesuwania, która wkrótce pojawi się w ogromnej bitwie dla wielu graczy — dowiedz się więcej na ten temat tutaj.

Po niedawnym wydaniu zupełnie nowego oficjalnego zwiastuna nadchodzącego wpisu Marvel Cinematic Universe Spider-Man: Bez drogi do domu, były z wyżej wymienionych przecieków zabrał na Twittera, aby drażnić się, że sam Spider-Man będzie się wkręcał Fortnite w kolejnym sezonie gry. To zgadza się z innymi przeciekami, w tym Informacje o Fortnite na Twitterze, który twierdzi to samo.


Co ciekawe, ShiinaBR zawierał zrzut ekranu przedstawiający wcielenie Spider-Mana przez MCU wraz z dokuczaniem. Może to sugerować, że wersja, która pojawi się w Fortnite ostatecznie będzie niczym innym jak wersją MCU postaci.

Z Fortnite Rozdział 3 rozpocznie się 7 grudnia i Spider-Man: Bez drogi do domu debiutując w kinach zaledwie tydzień później, jest niezwykle prawdopodobne, że pojawienie się Spider-Mana w Fortnite zbiegnie się z premierą nowego filmu.

Z mnóstwem innych postaci superbohaterów, a konkretnie tych z Marvel Comics już zawartych w Fortnitegracze od dawna oczekiwali, że będą mogli wcielić się w kultowego webslingera; więc najwyższy czas.

Source : https://gamefragger.com/multiplatform/first_person_shooter/fortnite/all-sources-point-to-spider-man-finally-swinging-into-fortnite-in-chapter-3-which-kicks-off-early-next-month-a22195