Wszystkie zadania z rozdziału piątego w Fortnite, sezon drugi, tydzień 8 i sposoby ich wykonania

Miłośnicy Fortnite mogą zdobywać PD i elementy przepustki bojowej, wykonując cotygodniowe zadania. Czasami mogą być trudne, ale zawsze warto je podjąć ze względu na uzyskane nagrody. Zadania w ósmym tygodniu rozdziału piątego sezonu drugiego to mieszanka łatwych i trudnych zadań. Kiedy już zrozumiesz, co należy zrobić, wykonaj większość zadań Fortnite jest o wiele łatwiejsze niż myślisz. Oto wszystkie zadania z ósmego tygodnia w rozdziale piątym Fortnitesezon drugi i jak je ukończyć.

Wszystkie zadania ósmego tygodnia Fortniterozdział piąty, sezon drugi

Masz sześć zadań do wykonania w ósmym tygodniu Fortnite, rozdział piąty, sezon drugi. Każdy z nich bardzo różni się od poprzedniego, co oznacza, że ​​musisz poruszać się po mapie i potencjalnie rozegrać wiele gier, aby ukończyć je wszystkie.

Jak pokonać dystans podczas sprintu Fortnite ? Możesz ukończyć zadanie kursu, pokonując sprintem dystans wynoszący 1700 metrów. Jest to dość duży dystans, więc ukończenie tego zadania zajmie ci prawdopodobnie kilka przejść.

Można znacznie ułatwić i przyspieszyć to zadanie, korzystając z Mitycznej magii powietrza. Możesz biec sprintem, korzystając z Powietrznego Koła, które znacznie szybciej wyznacza dystans, ale musisz działać szybko, jeśli chcesz skorzystać z tej metody, ponieważ Elementy Awatar Fortnite’a wkrótce się skończy.

Jak tańczyć na scenie Restored Reel i parkiecie Slumberyard w Fortnite ?

Aby ukończyć to zadanie, musisz wykonać pętlę muzyczną zarówno na scenie Restored Reels, jak i na parkiecie Slumberyard. W obu tych miejscach znajdują się określone miejsca, w których należy wykonać tę czynność.

W Restored Reels trzeba wystąpić na scenie przed ogromnym ekranem kinowym. W Slumberyard musisz stać na ziemi w pobliżu DJ-a na scenie, bezpośrednio pod muralem Białego Tygrysa. Odtwórz wybraną piosenkę.

Jak strzelać w głowę wrogim graczom w Fortnite ? Aby ukończyć to zadanie, wykonaj 20 strzałów w głowę innym graczom. Możesz tego dokonać celując w głowy graczy podczas strzelania do nich. Aby osiągnąć postęp w tym zadaniu, musisz dotykać innych graczy, a nie NPC.

Jeśli masz problemy z trafieniem w głowę, spróbuj skupić się na powalaniu graczy, a następnie celuj w głowę, gdy znajdą się na ziemi i nie mogą się zbytnio poruszać. Aby ta metoda zadziałała, musisz być w trybie innym niż tryb pojedynczego gracza, w przeciwnym razie wrodzy gracze zginą natychmiast, zamiast zostać powaleni, abyś mógł ich łatwo pokonać.

Jak zbierać broń w Świątyni Szczytu w Fortnite ?

Będąc w Świątyni Szczytu, zbierz łącznie 12 sztuk broni, aby ukończyć to zadanie. Świątynia Szczytu znajduje się na północ od Olimpu i na południe od Wielkiego Lodowca, na dużej wysokości. Lokacja ta jest dość popularna ze względu na cotygodniowe zadanie oraz bliskość Olimpu, dlatego staraj się jak najszybciej zebrać broń.

Możesz także spodziewać się, że wykonanie tego zadania zajmie kilka gier, w zależności od tego, ilu innych graczy również tam łupi, ponieważ może zabraknąć Ci przedmiotów do zebrania.

Jak znaleźć pudełka z produktami w Fortnite ? Aby ukończyć to zadanie, otwórz w sumie osiem skrzynek z produktami. Pudełka na produkty to małe brązowe i zielone pudełka kartonowe, które zawsze zawierają owoce i warzywa. Skrzynie z produktami możesz znaleźć niemal w każdym miejscu na mapie, ale częściej znajdziesz je wewnątrz budynków. Niektóre miejsca, które lubię odwiedzać, aby je znaleźć, to liczne budowle wokół Reckless Railways, Fencing Fields i Snooty Steppes.

Jak zadawać obrażenia graczom z w pełni zmodyfikowaną bronią Fortnite ? Do tego zadania musisz zadać wrogiemu graczowi 800 obrażeń, używając w pełni zmodyfikowanej broni. Zanim będziesz mógł w ogóle tego spróbować, musisz znaleźć Mod Bench, aby ulepszyć swoją broń, co można zrobić, odwiedzając lokalizację Bunker Mod Bench. Aby odwiedzić bunkier i zmodyfikować broń, musisz przetrwać do zamknięcia drugiego kręgu burzy.

Bunkry otwierają się dopiero od tego momentu i są to jedyne miejsca, które możesz odwiedzić, aby ulepszyć swoją broń za pomocą modów. Istnieje dziewięć różnych bunkrów, które możesz odwiedzić, aby skorzystać z ławki modów i zdobyć w pełni zmodyfikowaną broń.

Po ukończeniu wszystkich zadań z ósmego tygodnia możesz przypomnieć sobie przeszłe zadania, które przegapiłeś, na przykład zadania z siódmego tygodnia lub zadania Migawka Cerberusa. Jest jeszcze mnóstwo innych zadań, których możesz się podjąć, aby zdobyć PD i postęp w przepustce bojowej Mity i śmiertelnicy, więc postaraj się zrobić wszystko, co w Twojej mocy, aby przed końcem zdobyć maksymalne nagrody.

Źródło: www.bing.com