Wszystkie UM-y i nazwane lokalizacje w Fortnite Rozdział 4, Sezon 1


Fortnite Nadszedł Rozdział Czwarty, co oznacza, że ​​w grze pojawiła się zupełnie nowa mapa. Jak można się spodziewać, mapa jest pokryta wszelkiego rodzaju nazwanymi lokalizacjami i punktami zainteresowania, znanymi jako POI. Będą one nie tylko ciekawymi miejscami do odwiedzenia w trakcie sezonu, ale także ważnymi miejscami, które trzeba będzie odwiedzić, aby ukończyć wszelkiego rodzaju zadania i wyzwania.

Wydarzenie na koniec sezonu i dramatyczne zmiany, które przyniosło, wpłynęły również na wyspę, a sytuacja wygląda zupełnie inaczej niż pod koniec poprzedniego sezonu. Poniżej znajdziesz mapę sezonową oraz wszystkie znane punkty POI i nazwane lokalizacje.

Wszystkie UM-y i nazwane lokalizacje w Fortnite Rozdział 4, sezon pierwszy

Pamiętaj, że nazwane lokalizacje to większe miejsca, które możesz odwiedzić na mapie, ale wyspa będzie również pokryta dziesiątkami punktów orientacyjnych, które nie zostaną tutaj omówione.

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Powyżej możesz zobaczyć wczesne spojrzenie na mapę z Fortnite wyciek Hypex. Mamy nazwy wielu punktów POI dzięki niektórym informacjom o łatce od Epic.

  • Cytadela
  • Plac Kowadło
  • Brutalny bastion
  • Pola Szału
  • Zniszczone laboratoria

Cytadela

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Plac Kowadło

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Brutalny bastion

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Pola Szału

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Ten artykuł jest aktualizowany.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=638c619af8f2457594af2e4f4966063b&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fall-pois-and-named-locations-in-fortnite-chapter-4-season-1-new-map&c=7821421307154858916&mkt=fr-fr