Wszystkie skórki Fortnite Rozdział 3, sezon 4 na karnet bojowy


Fortnite to stale rozwijająca się gra z obsługą na żywo, często przyciągająca graczy z powrotem, dodając nowe treści i wyzwania, które mają ich zaangażować. Jak w każdym nowym sezonie, skórki przepustki bitewnej wyciekły przed ponownym uruchomieniem serwera, więc gracze mają dobry pomysł, czego się spodziewać. W tym sezonie wygląda na zabawę w upiorne motywy, jednocześnie pokazując klasykę Fortnite styl.

Podczas gdy dwie z tych skórek wyciekły wcześnie, reszta służy jako ekscytujące nowe koncepcje, z którymi gracze mogą się bawić. Oto wszystkie nowe skórki w FortniteRozdział trzeci, przepustka bojowa sezonu czwartego. Zostały ujawnione podczas przestoju serwera w Fortnite Rozdział trzeci, zwiastun czwartego sezonu bitwy.

Wszystkie nowe skórki włączone Fortnite„Rozdział trzeci, przepustka bojowa sezonu czwartego”

Chociaż nie znamy jeszcze dokładnych nazw skórek, mamy jasne wyobrażenie o tym, kto jest uwzględniony w przepustce bitewnej. Pierwsza to konfigurowalna postać z blond dredami i kamizelką taktyczną z napisem „Hollow”.

Następna jest skórka anime, która występuje w kilku różnych jasnych odmianach kolorystycznych, drastyczna zmiana w stosunku do wcześniejszej skórki Hollowa. Wygląda na to, że nawet podczas upiornych miesięcy Epic nie może się oprzeć dorzuceniu dodatkowych kolorów.

Następny jest Goth Meowscles, pokazany na ostatnim obrazku powyżej. Meowscles jest typem rozmyślającym, ale pojawia się również w różowej odmianie, gdy czuje się trochę bardziej świątecznie.

Mężczyzna i kobieta na powyższych zdjęciach są w rzeczywistości częścią tej samej skóry zwanej Twyn, która wydaje się być dwiema osobami w jednym stroju. Gracze prawdopodobnie będą mogli dostosować, który bliźniak będzie prowadził podczas ich dostosowywania. Jest też nowy niedźwiedź grizzly, który jest małym niedźwiadkiem, który kontroluje duży śluz ze swojego żołądka.

Spider-Gwen z powyższych tweetów też się pojawi Fortniteprzedstawiająca jej kultową odmianę od W Spiderverse film. Będzie miała styl alternatywny, który pozwoli graczom wybrać, czy chcą zachować maskę.

Wreszcie, The Herald wydaje się być głównym antagonistą w tym sezonie, sprowadzając Chrome na wyspę. Tak więc, jak wielu zakładało, będzie ona główną częścią narracji i przepustki bitewnej posuwającej się naprzód. Gracze mogą wcielić się w rolę Herolda, gdy skórka tajnej przepustki bitewnej zostanie odblokowana w dalszej części sezonu.

Źródło : https://dotesports.com/fortnite/news/all-fortnite-chapter-3-season-4-battle-pass-skins