Wszystkie przepustki bitewne w Fortnite Rozdział 3, sezon 3, w których wyciekły przedmioty i skórki


Zbliża się trzeci sezon Rozdziału Trzeciego Fortnite a wielu graczy próbuje zmaksymalizować swoje obecne przepustki bojowe. Epic Games odświeża rozgrywkę za każdym razem Fortnite sezon, a także wprowadza nową przepustkę bitewną, która rywalizuje z poprzednią.

Dzięki gościnnym gwiazdom z prawdziwego świata i wielu innym współpracownikom, przepustki bitewne są źródłem fantastycznej zawartości. Chociaż Epic nie wydał jeszcze zwiastuna do rozdziału trzeciego, przepustki bojowej trzeciego sezonu, pojawiły się przecieki, które podkreślają potencjalne nowe twarze, które mogą być dostępne w przepustce bojowej w nadchodzącym sezonie.

Przecieki po raz pierwszy pojawiły się na 4chan, a wyciekające skórki zostały również ujawnione przez popularne Fortnite eksplorator danych Shiina. Oto wszystkie Fortnite Rozdział trzeci, sezon trzeci, które wyciekły z przedmiotów i skórek.

  • Dartha Vadera
  • Indiana Jones
  • Dowódca szturmu mecha
  • Kondensator światła mecha
  • Zatrzask – montaż

Głównym źródłem przecieków był June Crew Pack, który zawierał powyższe nazwy. Fortnite Ekipa daje graczom dostęp do przepustki bojowej i co miesiąc nagradza ich przedmiotami kosmetycznymi i V-dolcami.

Chociaż większość graczy początkowo myślała, że ​​przecieki były fałszywe, inni renomowani eksploratorzy danych, jak HYPEX, opublikowała również wyniki, które potwierdzały początkowe twierdzenia. Rozważając Fortnite Rozdział trzeci, sezon trzeci jest tuż za rogiem, gracze wkrótce będą mogli dowiedzieć się, które imiona będą częścią następnej przepustki bojowej. 4 czerwca odbędzie się również wydarzenie na koniec sezonu. W wydarzeniu gracze będą świadkami przybycia dowódcy Mecha Strike, co oznacza koniec bieżącego sezonu.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=7F21CF154D7948E89DB8E40799F02146&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fall-fortnite-chapter-3-season-3-battle-pass-leaked-items-and-skins&c=2657799416275165678&mkt=fr-fr