Wszystkie przechowane, niesklepione i nowe bronie w Fortnite Rozdział 4, sezon 2


Każdy nowy rozdział, Fortnite wprowadza kilka nowych, interesujących zmian do gry — a rozdział czwarty, drugi sezon, nie będzie inny.

Fortnite ma szeroki arsenał broni, z której gracze cieszyli się lub nad którą lamentowali przez lata. Aby zachować świeżość popularnego tytułu Battle Royale, firma Epic Games rutynowo przechowywała, otwierała lub wprowadzała broń z każdą większą aktualizacją.

Fortnite Rozdział czwarty, sezon drugi, przeskakuje różne bronie, które zostały uznane za ostoję w meta, drastycznie zmieniając sposób gry w Battle Royale. Jeśli chcesz zobaczyć, co zniknie i co zostanie wprowadzone w nadchodzącym rozdziale, oto wszystko, o czym wiemy Fortnite’a najnowsza przechowana, niesklepiona i nowa broń.

Cała przechowana broń Fortnite Rozdział czwarty, sezon drugi

Jak Fortnite nadal rozszerza swój stale rosnący arsenał broni, niektóre ukochane lub znienawidzone bronie zostaną schowane w skarbcu. Aby zmieszać Fortnite meta lub zrobić miejsce dla nowej broni, broń będzie regularnie wsuwana i wyjmowana ze skarbca. Poniżej znajduje się lista aktualnie dostępnych broni Fortnite które mają zostać przeszukane, gdy rozpocznie się rozdział czwarty, sezon drugi.

 • Wybuchowy karabin snajperski
 • Ciężki karabin snajperski
 • Hop-rockowe duety
 • ciężki pistolet
 • Podwójny pistolet
 • Cichy pistolet
 • Wahał się pistolet maszynowy Blink Mag
 • Wahający się wybuchowy karabin szturmowy
 • Wahał się pistolet maszynowy Run N’ Gun
 • Heisted Accelerant Shotgun
 • Zawahana strzelba wyłamywacza

Fortnite Rozdział czwarty, drugi sezon broni i przedmiotów

To nadchodzące Fortnite Oczekuje się, że aktualizacja wprowadzi kilka nowych broni do popularnego battle royale. Biorąc pod uwagę cyberpunkową estetykę tego ostatniego rozdziału, wiele z nich pasuje do futurystycznego motywu.

Wczesne przecieki sugerowały, że katany mogą zadebiutować jako najnowsza broń do walki w zwarciu, wraz z nowym pistoletem i strzelbą. Ulepszenia były kluczową częścią Fortnite od wprowadzenia mechaniki, a rozdział czwarty wprowadził kilka nowych ulepszeń do istniejącej rotacji. Mówi się również, że kilka nieokreślonych broni opuszcza skarbiec, chociaż przecieki nie dały jeszcze żadnych wskazówek, o jaką broń może chodzić.

Potencjalnie najbardziej dziwaczna plotka o Fortnite Rozdział czwarty, sezon drugi, to potencjalne włączenie trybu pierwszoosobowego. Tradycyjnie trzecioosobowa gra Battle Royale może mieszać ją z zupełnie nową perspektywą, chociaż ten konkretny wyciek jest nadal szeroko dyskutowany.

Fortnite Oczekuje się, że rozdział czwarty, drugi sezon rozpocznie się 10 marca.

Źródło : https://dotesports.com/fortnite/news/all-vaulted-unvaulted-and-new-weapons-in-fortnite-chapter-4-season-2