Wszystkie przechowane, niesklepione i nowe bronie w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1


Opublikowany: 2022-12-04T10:22:23

Zaktualizowano: 2022-12-04T10:27:09

Fortnite Rozdział 4 Sezon 1 jest już dostępny i podobnie jak w przypadku każdej większej aktualizacji sezonowej, istnieje wiele nowych i niesklepionych broni, które można znaleźć rozsianych po całej wyspie. Zanurzmy się i sprawdźmy wszystkie zmiany broni w tym sezonie.

Nadszedł najnowszy rozdział Fortnite z mnóstwem ekscytujących zmian i nowej zawartości w grze. Od nadchodzącej współpracy z Geraltem z Rivii z serii Wiedźmin po wprowadzenie systemu dodatków — jest mnóstwo rzeczy do sprawdzenia.

Nowy rozdział wniósł również do walki mnóstwo nowej broni, dzięki czemu życie na wyspie jest bardziej ekscytujące niż kiedykolwiek. Dodatkowo ze skarbca zwolniono również kilka starszych broni, co oznacza ich powrót do aktywnej puli broni w Fortnite.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Bez zbędnych ceregieli zanurzmy się i sprawdźmy wszystkie nowe, niesklepione i sklepione bronie w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1.


Zawartość


Wszystkie nowe bronie w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1

Epickie gry

Biorąc pod uwagę, że Fortnite przeszedł zmianę rozdziału, twórcy wprowadzili do gry kilka nowych broni. Oznacza to, że wszystkie te nowe bronie można znaleźć w różnych miejscach na mapie, zwłaszcza w nowych skrzyniach rozdziału 4.

Oto pełna lista wszystkich nowych broni, które są teraz dostępne w Fortnite:

 • Karabin byłego kalibru
 • Strzelba Gromu
 • Automatyczna strzelba Maven
 • Karabin szturmowy z czerwonymi oczami
 • Podwójny pistolet maszynowy
 • Pistolet taktyczny
 • Młot fali uderzeniowej

Wszystkie niezabezpieczone i powracające bronie w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1

okładka przedstawiająca karabin byłego kalibru w Fortnite rozdział 4 sezon 1Epickie gry

Chociaż żadna z tradycyjnych broni nie została zwolniona ze skarbców, łuki niespodziewanie powróciły na wyspę w rozdziale 4 sezonu 1. Wprowadzone dawno temu w rozdziale 2, z pewnością minęło trochę czasu, odkąd społeczność ostatnio bawiła się łukami w Fortnite.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Oto pełna lista nieschowanych i powracających broni, które można teraz znaleźć na wyspie:

 • Ognisty Łuk
 • Łuk fali uderzeniowej
 • Klasterowy Łuk
 • Niestabilny łuk
 • Cuchnący Łuk

Wszystkie przechowane bronie w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1

Podczas gdy każdy sezon Fortnite kończy się zamknięciem różnych broni w skarbcu, Epic Games nie potwierdziło, która broń jest przechowywana w sklepie w rozdziale 4 sezonu 1.

Mając to na uwadze, zaktualizujemy tę sekcję, gdy dowiemy się, które bronie zostały usunięte z puli łupów, więc zajrzyj tu wkrótce.


Więc masz to – to wszystko, co musisz wiedzieć o przechowanych, niesklepionych i nowych broniach w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Ciekawie będzie zobaczyć, jak kształtuje się doświadczenie w grze w bieżącym sezonie, zwłaszcza przy różnych zmianach w puli broni, które wstrząsają, wraz z dodaniem systemu dodatków.

Odwiedź naszą dedykowaną stronę Fortnite, aby zapoznać się z najnowszymi aktualizacjami i przewodnikami.Źródło : https://www.dexerto.com/fortnite/new-vaulted-unvaulted-weapons-fortnite-chapter-4-2002217/