Wszystkie nowe egzotyczne napady broni w Fortnite Most Wanted


Zrzut ekranu autorstwa Pro Game Guides

Fortnite przynosi z każdą aktualizacją mnóstwo nowych broni, ulepszeń rzeczywistości, kosmetyków i innych przedmiotów, co przyciąga graczy na całym świecie. Wraz z najnowszą aktualizacją 23.40 Fortnite wprowadza zestaw nowych ulepszeń rzeczywistości i egzotycznych broni napadowych. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o nowych egzotycznych napadach broniach w Fortnite Most Wanted.

Egzotyczne napady broni Fortnite

Fortnite wprowadził pięć nowych egzotycznych broni napadowych, które gracze muszą znaleźć w Kryptach z zimną krwią. Ale to nie jest takie proste, jak się wydaje. Gracze muszą pokonać bossów z zimną krwią, którzy upuszczają karty dostępu do Krypty, które są potrzebne, aby uzyskać dostęp do Krypt z zimną krwią. Oto pięć nowych egzotycznych broni Heisted w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1.

Powiązany: Wszystkie nowe ulepszenia rzeczywistości w Fortnite Most Wanted

Heisted Breacher Shotgun

Heisted Breacher Shotgun to idealna broń do niszczenia ścian i osłon. Ponieważ walka jest najtrudniejszą częścią trybu Battle Royale, gracze mogą użyć tej egzotycznej strzelby, aby przebić się przez konstrukcje przeciwnika i strzelać do nich, gdy tylko osłona zostanie zniszczona. Staraj się wywierać presję na przeciwnikach, ścigając ich i niszcząc ich budowle. Zanim zdążą zaatakować lub zmienić pozycję, gracze mogą mieć przewagę nad przeciwnikami, zwłaszcza w walkach typu build.

Heisted Wybuchowy karabin szturmowy

Heisted Explosive Assault Rifle jest zasadniczo ulepszoną wersją karabinu szturmowego z efektem czerwonych oczu. Do tej broni dołączona jest luneta z czerwoną kropką, co oznacza, że ​​celowanie w dół pozwoli ci precyzyjniej strzelać do przeciwników. W porównaniu z innymi karabinami szturmowymi, Red-Eye AR jest najlepszą opcją do walki na średnim i długim dystansie w tym sezonie. Heisted Explosive Assault Rifle strzela wybuchowymi pociskami, co czyni go jedną z najsilniejszych broni w grze.

Heisted Accelerant Shotgun

To chyba najlepsza strzelba wprowadzona do gry w tym sezonie. Za każdym razem, gdy zadajesz więcej obrażeń swoim wrogom, zwiększa się prędkość ruchu i szybkostrzelność napadowej strzelby przyspieszającej. Zanim przeciwnik będzie mógł przeładować lub zmienić pozycję do kontrataku, gracze mogą go łatwo wyeliminować dzięki zwiększonej prędkości, która zapewnia strzelba egzotyczna. Będzie to przydatna broń podczas fazy łupów, jeśli wylądujesz w Brutalnym Bastionie, Cytadeli lub Anvil Square, jednymi z najbardziej spornych punktów POI na mapie.

Heisted Run 'n’ Gun pistolet maszynowy

Ta egzotyczna broń jest jedną z najbardziej przydatnych podczas walki na krótkim dystansie. Heisted Run 'n’ Gun SMG ładuje cię Slap Juice i przeładowuje automatycznie podczas sprintu. Gdy graczom brakuje zdrowia, wchodzenie i wychodzenie z ukrycia może być trudne. Ale jeśli gracze są wyposażeni w Exotic Run 'n’ Gun SMG, mogą szybko odnawiać zdrowie i jednocześnie biegać. Daje im to dużo czasu, aby dostać się do bezpiecznej strefy, gdy mapa się kurczy lub gdy są atakowani.

Napad pistoletu maszynowego Blink Mag

Najlepszą częścią egzotycznego pistoletu maszynowego jest to, że po przeładowaniu zapewnia zdolność Zero Point Dash. Gracze mogą teleportować się na niewielką odległość, naciskając dwukrotnie przycisk skoku. Ten egzotyczny pistolet maszynowy najlepiej sprawdza się w walce na krótkim dystansie. Ma dużą szybkostrzelność, a odrzut może być trudny do opanowania. Zalecamy, aby gracze ćwiczyli z pistoletem maszynowym Twin Mag tak często, jak to możliwe, aby zrozumieć, jak działa odrzut w tej klasie broni.

Aby dowiedzieć się więcej o Fortnite, sprawdź Czy możesz grać w Fortnite na Macu? w profesjonalnych przewodnikach po grach.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63ec0b74435946149e980aeb3bf28fdb&url=https%3A%2F%2Fprogameguides.com%2Ffortnite%2Fall-new-exotic-heisted-weapons-in-fortnite-most-wanted%2F&c=15925756862896038936&mkt=fr-fr