Wszystkie lokalizacje tyrolek w Fortnite Sezon 4, Rozdział 4

Chcesz wiedzieć, gdzie znajdują się tyrolki w Fortnite? Czekać na dalsze informacje. Pokażemy Ci wszystkie lokalizacje kolejek linowych w Rozdziale 4, Sezonu 4.

Fortnite: Jak szybko przejść z punktu A do B

Wraz z rozdziałem 4, sezonem 4 Fortnite, na wyspę przybyły nowe lokalizacje i nowa broń, ale na szczęście pewne elementy pozostały niezmienione. Dotyczy to szczególnie linii zip.

Tyrolki zawsze były ważnym sposobem przemieszczania się z jednego miejsca do drugiego. Ale to nie wszystko. Dla tych z Was, którzy są weteranami Fortnite, praktycznie co sezon jest misja związana z tyrolką.

Dlatego zawsze warto wiedzieć, gdzie znajdują się tyrolki, aby móc z nich skorzystać. I tu wkraczamy my. Dzisiaj pokażemy Ci wszystkie lokalizacje tyrolek w Fortnite Rozdział 4, Sezon 4.

Wszystkie lokalizacje tyrolek w Fortnite, rozdział 4, sezon 4

Oto przegląd wszystkich tyrolek:

W tym sezonie w Fortnite jest sporo tyrolek. Zwykle w tej samej lokacji jest ich kilka, co pozwoli ci albo dotrzeć na wysokie miejsce, albo na drugą stronę wyspy.

Jak korzystać z tyrolek w Fortnite

Korzystanie z tyrolki jest całkiem proste. Wystarczy, że do niego podejdziesz i wejdziesz z nim w interakcję, a przesuniesz się na drugą stronę.

Nadal możesz korzystać z tyrolki w dowolnym kierunku. Możesz go także upuścić w dowolnym momencie, nie odnosząc obrażeń od upadku. Możesz także skakać w trakcie jego używania, by np. uniknąć wrogiego ostrzału.

I proszę bardzo. Teraz już wiesz, gdzie znajdują się wszystkie tyrolki w Fortnite i jak z nich korzystać.

Źródło: Earlygame.com