Wszystkie lokalizacje tablicy z nagrodami w Fortnite Rozdział 3 Sezon 2


Przewodniki

W czwartym tygodniu zadań sezonowych w Fortnite Rozdział 3 Sezon 2 otrzymałeś zadanie przyjęcia nagrody z tablicy z nagrodami w ciągu 30 sekund od lądowania. Skąd jednak dokładnie wiedzieć, gdzie ma wylądować tablica z nagrodami? Zadbamy o Ciebie i pomożemy Ci wszystkie lokalizacje tablicy nagród w Fortnite Rozdział 3 Sezon 2.

Czym są tablice zleceń Fortnite?

Tablice z nagrodami zostały po raz pierwszy wprowadzone w rozdziale 2 sezonu 5, więc nie są one zupełnie nowe, ale gracze, którzy właśnie wybrali grę w nowym sezonie, mogą nie być z nimi do końca zaznajomieni.

Tablica z nagrodami znajdująca się na północy mapy w Fortnite Rozdział 3 Sezon 2

Tablice z nagrodami pozwalają oznaczyć innego gracza w grze, dzięki czemu można go upolować specjalnie za nagrodę w postaci 75 sztabek złota, to jak dodatkowa zmarszczka w typowym PvP w grze. W przypadku użycia w duetach lub drużynach tylko jeden członek rywalizującego duetu/drużyny zostanie oznaczony jako cel nagrody, podczas gdy zadaniem ich kolegów z drużyny jest ich ochrona.

Wszystkie lokalizacje tablicy zleceń w Fortnite

Rozdział 3 Sezon 2 zawiera 29 tablic z nagrodami na całej mapie. Prawie każda nazwana lokalizacja ma jedną, z wyjątkiem Wykrzywionych Wież. Jeśli chcesz łatwo wykonać wyzwanie sezonowe, zalecamy odwiedzenie tablicy z nagrodami na dalekiej północy lub dalekim południowym zachodzie, w zależności od linii skoku Battle Bus.

Na poniższej mapie możesz znaleźć wszystkie zaznaczone dla Ciebie miejsca na tablicy nagród Fortnite:

mapa lokalizacji fortnite bounty board
Źródło obrazu: Fortnite.GG

Masz to, wszyscy, wszystkie informacje dla wszystkie lokalizacje tablicy nagród w Fortnite Rozdział 3 Sezon 2.

Jeśli jeszcze nie zagłębiliście się w zadania z czwartego tygodnia Ruchu Oporu, mamy dla nich przewodniki. W tym tygodniu jest również misja sezonowa dotycząca używania plecaka odrzutowego, mamy przewodnik, który pomoże ci go znaleźć.Źródło : https://twinfinite.net/2022/04/all-bounty-board-locations-fortnite-chapter-3-season-2/