Wszystkie lokalizacje Gnomów w Fortnite OG

Lokalizacja wszystkich Gnomów w sezonie Fortnite OG (Lokalizacja na mapie)

Gnomy powracają do sezonu OG w Fortnite i są rozproszone po całej mapie. Na mapie znajduje się około 10 Gnomów do zebrania. Każdy z nich zapewnia 20 000 PD. Oto jak je znaleźć w tym sezonie.

Gdzie znaleźć każdego gnoma w sezonie Fortnite OG (lokalizacja na mapie)

Wszystkie lokalizacje gnomów są zaznaczone na mapie. Zrzut ekranu wykonany przez Dot Esports. W Fortnite OG (rozdział 4, sezon 5) znajduje się około 10 gnomów rozmieszczonych w różnych punktach POI i punktach orientacyjnych na mapie. Zebranie wszystkich tych gnomów w jednej grze może być trudne, dlatego polecam poświęcić trochę czasu na odnalezienie ich wszystkich. Dobrym pomysłem jest także posiadanie pojazdu, ponieważ aby znaleźć te przedmioty kolekcjonerskie, będziesz musiał podróżować do różnych punktów POI. Idealnym rozwiązaniem będzie wskoczenie do gokarta terenowego lub quadcrashera, aby szybko eksplorować mapę. Większość Gnomów jest ukryta na widoku w popularnych lokalizacjach, dlatego przed wyruszeniem na poszukiwania najlepiej jest znaleźć broń i tarcze.

Zaznaczyłem wszystkie lokalizacje Gnomów żółtymi kółkami i strzałkami na powyższym obrazku mapy. Powiększ, aby zobaczyć konkretne lokalizacje, w których można znaleźć te przedmioty kolekcjonerskie.

Złącze śmieciowe

Odwiedź lamę zbudowaną na północ od Junk Junction, aby znaleźć Gnoma. Zrzut ekranu wykonany przez Dot Esports. Aby zacząć od północnej strony mapy, pierwszego Gnoma znajdziesz na północ od punktu POI Junk Junction. Istnieje duża konstrukcja z lamy zbudowana z metalu, a tuż przed tym obszarem znajdziesz Gnoma. Zebranie tego gnoma kończy wyzwanie „Nie pomyl wielkiej głowy z gnomem”, w ramach którego gracze otrzymują 20 000 PD.

Przyjemnego Parku

Krasnal w Pleasant Park znajduje się niedaleko ogniska. Zrzut ekranu wykonany przez Dot Esports. Następnego Gnoma znajdziesz na południe od POI Pleasant Park. Jest to obszar mocno sporny, dlatego radzę wylądować w jednym z domów i uzbroić się w broń i tarcze. Gdy teren będzie czysty, udaj się do ogniska na południe od Pleasant Park, aby zebrać Gnoma siedzącego przed pniem. Zebranie tego gnoma kończy wyzwanie „znasz swoje gnomy”.

Tłusty Gaj

Gnom w Greasy Grove znajduje się w pobliżu kamiennego posągu. Zrzut ekranu wykonany przez Dot Esports. Tłusty Gaj to kolejna popularna lokalizacja, w której kilku graczy ląduje, aby zdobyć dobre łupy, i to właśnie tam znajdziesz kolejnego Gnoma. Kieruj się na północny wschód od POI Greasy Grove, aby znaleźć ogromny kamienny posąg. Znajdziesz tam kilka skrzyń, a także Gnoma siedzącego na czerwonej sofie. Zebranie tego gnoma kończy wyzwanie „Idź na całość lub idź do domu z gnomami” w Fortnite OG.

Zmienne wały

Gnom w Shifty Shafts znajduje się wewnątrz kopalni. Zrzut ekranu wykonany przez Dot Esports. W pobliżu punktu POI Shifty Shafts znajdują się dwa gnomy. Pierwszy można znaleźć w kopalniach pod Shifty Shafts. Wejdź do kopalni północno-zachodnim wejściem i skręć w prawo, aby znaleźć ścianę zablokowaną przez drewno. Wysadź drewno za pomocą narzędzia do zbierania drewna, a zobaczysz Gnoma siedzącego przy stole ze swoim przyjacielem-niedźwiedziem. Zbierz tego gnoma, aby ukończyć wyzwanie „Znasz drogę w kopalni”.

Katastrofa autobusu bojowego na wschód od Shifty Shafts

Gnom na wschód od Shifty Shafts znajduje się w pobliżu rozbitego autobusu bojowego. Zrzut ekranu wykonany przez Dot Esports. Drugi Gnom w Shift Shafts znajduje się w pobliżu katastrofy autobusu bojowego, na wschód od POI. Użyj narzędzia Grappler, aby wspiąć się na górę i dotrzeć do katastrofy autobusu bojowego. Znajdziesz tam kilka skrzyń oraz zakopanego w ziemi Gnoma. Zebranie tego gnoma kończy wyzwanie „Nie ma lepszego sposobu, aby podziękować”.

Źródło: www.bing.com