Wszystkie lokalizacje bossów w Fortnite Rozdział 4, Sezon 2


Rozdział czwarty, sezon 2 Fortnite nadeszła, z futurystycznym japońskim motywem wprowadzającym szereg nowych postaci jako NPC i gadżety z przepustki bojowej. W tym sezonie pojawiają się również nowe mechaniki, które działają jak wydarzenia na mapie, o których wszyscy gracze otrzymują powiadomienia. Obejmuje to jedynego bossa w grze na początku tego sezonu.

Powiązane: Wszystkie mityczne lokalizacje broni w Fortnite Rozdział 4, sezon 2

Ze względu na unikalną mechanikę otaczającą tego bossa, będziesz musiał poświęcić czas na wiele meczów, aby go wyśledzić.

Gdzie znaleźć wszystkich bossów Fortnite Rozdział 4, sezon 2

Zrzut ekranu przez Fortnite.gg

W chwili pisania tego tekstu wydaje się, że Highcard i jego poplecznicy są najbliższymi bossami, jakich ma wyspa. Highcard to osoba w czarnym garniturze z czarno-czerwoną maską, otoczona przez dwóch białych popleczników po obu stronach. Trudno wiedzieć, gdzie dokładnie go znaleźć, ponieważ może pojawiać się w trzech różnych miejscach na wyspie, gdzie znajdują się jego domniemane skarbce.

Jak widać na powyższym obrazku, prawdopodobnie odrodzi się w pobliżu jednej z następujących lokalizacji:

  • Brutalny bastion
  • Roztrzaskane płyty
  • Mega miasto

Gdy pojawi się Wysoka karta, zostaniesz powiadomiony sygnałem dźwiękowym i ikoną na krawędzi ekranu. To pokazuje lokalizację bossa wszystkim uczestnikom meczu: pokonanie go daje dostęp do skarbca z wyjątkowymi łupami, a także jego specjalnym AR Mythic Havoc. Gdy podniesiesz kartę po tym, jak został wyeliminowany, skarbiec również automatycznie się oznaczy, usuwając zgadywanie.

Jeśli chodzi o bossów, Wysoka karta nie jest jedną z najtrudniejszych do tej pory, oferując cierpliwym graczom możliwość zdobycia specjalnych łupów. Tak długo, jak możesz zauważyć, kiedy ikona wysokiej karty zostanie dodana do twojego HUD i mapy, powinieneś być w stanie szybko pokonać jedynego bossa w Fortnite Rozdział czwarty, sezon drugi.





Źródło : https://dotesports.com/fortnite/news/all-boss-locations-in-fortnite-chapter-4-season-2