Współpraca LEGO Fortnite rozpoczyna się w przyszłym tygodniu

Nowe partnerstwo na rzecz przygody LEGO Fortnite

Wkrótce ukaże się nowa przygoda LEGO Fortnite w głównej grze Fortnite, co będzie początkiem nowego partnerstwa.

Szczegóły LEGO Fortnite

Sobota była pracowitym dniem dla Epic Games i zespołu Fortnite. Oprócz zapowiedzi na temat samej gry, fani mogli dowiedzieć się także o premierze nowych gier w Fortnite. Jedna z tych gier wyznacza początek nowej współpracy z LEGO, a premiera LEGO Fortnite planowana jest na przyszły tydzień.

Witryna Epic Games stwierdza, że ​​„LEGO Fortnite to najlepsza przygoda polegająca na budowaniu i przetrwaniu z klocków LEGO”. Zawiera ogromne otwarte światy, w których zderzają się magia budowania LEGO i Fortnite. Zaprojektowana z myślą o osobach w każdym wieku, gra będzie zachęcać do kreatywności, eksperymentowania i współpracy poprzez zabawę.

Partnerstwo pomiędzy Epic Games i LEGO

LEGO Fortnite to początek nowej współpracy pomiędzy Epic Games i LEGO. Na początku tygodnia LEGO wspomniało o nowej opcji logowania się do konta Epic Games za pomocą kont LEGO, sugerując tę ​​współpracę, która może zaowocować również fizycznymi produktami LEGO Fortnite.

Będzie to najnowsza współpraca LEGO w dziedzinie gier wideo, po współpracy z Super Mario, Sonic the Hedgehog i Overwatch.

Poczekaj na premierę LEGO Fortnite

W nadchodzących dniach będziemy uważnie monitorować dodatkowe informacje dotyczące LEGO Fortnite. Premiera zaplanowana jest na czwartek, 7 grudnia, a gra będzie dostępna na wszystkich platformach obsługiwanych przez Fortnite.

Źródło: www.bing.com