Współpraca, którą chcemy zobaczyć w Fortnite


Przez lata Fortnite widział sporo kolaboracji. Niezależnie od tego, czy chodzi o dodanie popularnego streamera, przywołanie potężnej postaci z anime, czy nawet słynnego piosenkarza, w tej grze z autobusu bojowego wypadło wiele znajomych twarzy. Ale pomiędzy nowymi sezonami i rozdziałami musimy zadać sobie ważne pytanie: kto jeszcze może dołączyć do zespołu Fortnite?


Powiązane: Najlepsze gry Battle Royale dla początkujących

Epic Games nigdy nie przestało nam imponować swoją niezwykle różnorodną listą współpracujących graczy, ale podobnie jak chciwi gracze, chcemy więcej. Oto dziesięć najlepszych postaci i drużyn, które chcielibyśmy zobaczyć na przystanku autobusowym Fortnite Battle Royale.

WIDEO DNIA GRACZÓW

10/10 W imię księżyca!

W imię księżyca, ta drużyna cię ukarze. Z kultowej mangi i anime, Sailor Moon, Usagi i jej magiczne dziewczyny są gotowe do przemiany i poprowadzenia cię do zwycięstwa. Czarodziejki z Księżyca, Czarodziejki z Wenus i Czarodziejki z Marsa mogą dołączyć do zestawu kostiumów i zastosować własne ataki specjalne, walcząc z innymi w nadciągającej burzy. Mogą nawet mieć różne modele i pojawiać się w strojach cywilnych, a także strojach Strażników.

I nie martw się, że przegapisz innych członków zespołu, Outer Sailor Guardians i Sailor Chibi Moon. Ich style i kolory mogą pojawiać się jak inne przedmioty i z pewnością wniosą trochę uroku do chaotycznej sceny Fortnite.

9/10 Czas na morfing!

Podział obrazu Fortnite Power Rangers

Dalej, dalej, Power Rangersi! Jeśli nie lubisz przekształcać magicznych dziewczyn, to co powiesz na przekształcanie Power Rangers? Oryginalnie wzorowani na serii Super Sentai, ci komandosi przekształcają i pokonują złoczyńców od lat dziewięćdziesiątych. Kolory ich kolaboracji kostiumowych mogą być czerwone (oczywiście), niebieskie i różowe. Dodatkowo Fortnite może nawet zawierać różne style kostiumów Rangersów. Po prostu wybierz swój ulubiony hełm z ulubionej pory roku i ruszaj do bitwy.

Oczywiście powinien być także hołd dla wielu zwariowanych złoczyńców, których miał serial. W końcu kto nie chciałby wyposażyć się w karabin o tematyce Rita Repulsa?

8/10 Niebieski Awatar

Neytiri z filmu Avatar w kolorze na czarno-białym tle

Wbrew wszelkim przeciwnościom kontynuacja Avatara Jamesa Camerona została ostatecznie wydana w 2022 roku. Więc, aby uczcić tę doniosłą okazję, której nie przewidzieliśmy, dlaczego nie zaprosić niektórych Navi do przyłączenia się do walki? Postacie Navi z pierwszego i drugiego filmu można zaimplementować jako kostiumy, a ich smoczy partnerzy, Ikran, mogą mieć skórki szybowca oparte na ich projektach.

Powiązane: Fortnite: najlepsze skórki o tematyce sportowej

Fortnite może również zawierać lokalizację podobną do Pandory, wraz z listowiem i niebieskim oświetleniem, co sprawiłoby, że bitwy byłyby jeszcze bardziej ekscytujące, a wdzierające się toksyczne powietrze jeszcze bardziej przerażające.

7/10 Ostatni awatar

Awatar Ostatni Władca Wiatru – Aang, Katara, Sokka

Ponieważ uwzględniliśmy Awatara Jamesa Camerona, sprawiedliwe jest, że włączymy także Awatara Nickelodeon. W przypadku tej współpracy Fortnite może przedstawiać Aanga i Korrę jako dwa kostiumy głównych postaci, a Sokka, Katara lub Zuko jako trzeci. Ponadto zespół Fortnite będzie mógł wybierać spośród różnych projektów żywiołów i broni dzięki ogromnemu światu serialu. Chcielibyśmy zobaczyć bumerang Sokki, laskę Airbender Aanga i motocykl Asamiego w grze.

Fortnite może nawet mieć umiejętności zginania w zestawie ruchów postaci, dając nam w ten sposób wersję Pro-bending Arena Fortnite. Cóż, Pro-bending plus bumerang.

6/10 Chwyć Łopatę I Tarczę

Grafika Shovel Knight przedstawiająca wszystkie postacie i wrogów zebrane razem na fioletowym tle

Shovel Knight to popularna gra niezależna, która pojawiła się również w kilku crossoverach. Teraz nadszedł czas, aby bohater z łopatą i inni rycerze dołączyli do Battle Royale. W przypadku tej współpracy kostiumy Shovel Knight mogą przedstawiać bohatera łopaty Shovel Knight, bohatera defensywnego Shield Knight i alchemika Plague Knight.

Inni rycerze z Zakonu No Quarter, tacy jak Mole Knight i King Knight, oraz reszta średniowiecznych postaci pobocznych, również mogą dołączyć do zabawy. Czy nie byłoby fajnie mieć broń wzorowaną na Monie? A może kilof, który wyglądał jak kosa Widmowego Rycerza?

5/10 Przybyło więcej zła

Remake Resident Evil 4

Chociaż Fortnite miał już crossover Resident Evil, ten był z Chrisem Redfieldem i Jill Valentine. Tym razem we współpracy powinni uczestniczyć Leon S. Kennedy, Luis Sera i Ada Wong z Resident Evil 4. Te postacie mogą mieć różne kostiumy, które pochodzą z oryginalnego Resident Evil 4 i remake’u gry. A dla Leona i Ady mogą też mieć stroje lub skórki narzędzi, które odzwierciedlają ich osobowość z Resident Evil 2.

Powiązane: Fortnite: najlepsze tryby ograniczone czasowo

Co więcej, ta kolaboracja może przywrócić znajomy sprzęt z poprzedniego wydarzenia Resident Evil, jednocześnie ujawniając nowe modele, takie jak chwytak Ady. Być może zespół Fortnite może wreszcie dodać tę Nieskończoną Wyrzutnię Rakiet, abyśmy mogli bronić się w nieskończoność.

4/10 Tajemniczy I Straszny

skórka szkieletu fortnite i młot fali uderzeniowej obok filmu Rodzina Addamsów

Rodzina Addamsów miała sporo czasu na ekranie, a dzięki środzie Netflixa zyskała nostalgiczną popularność. Chociaż ta rodzina musi nienawidzić bycia w centrum uwagi po raz kolejny, może uda im się trochę złagodzić ten stres, dołączając do Battle Royale.

W tym nawiedzonym crossoverze Fortnite może dodać Morticię, Gomeza i Wednesday Addams do swojego koguta. A jako dodatek mogą zawierać specjalne tańce zwycięstwa dla całej rodziny, w tym pamiętny taniec par, który Morticia i Gomez zobaczyli w filmie Addams Family Values, oraz oczywiście taniec środowy, który szturmem podbił internet.

3/10 Muszę iść szybko!

Sonic Frontiers

Sonic to jego imię, a szybkość to jego gra. Ten szybki niebieski jeż jest gotowy do zabawy w Fortnite ze swoimi przyjaciółmi. A może jego wrogowie. Bo czy nie byłoby fajnie mieć kostiumy Sonica, Knucklesa, Amy i Doktora Eggmana? Wyposażylibyśmy strój Doktora Eggmana, abyśmy mogli zobaczyć, jak wykonuje jeden z wielu tańców zwycięstwa w Fortnite.

Co więcej, ta współpraca Sega może obejmować największe przeboje Sonica i mieć lokalizację opartą na Green Hill Zone. Ucieczka z miasta? Co powiesz na ucieczkę przed toksyczną burzą?

2/10 Czas na Miku!

Hatsune Miku śpiewa przed krzyżami, kółkami, kwadratami i nie tylko w Project Diva Megamix+.

Kolejną śpiewającą supergwiazdą, która powinna dołączyć do ekipy Fortnite, jest Hatsune Miku i jej grupa przyjaciół Vocaloid. Miku może pojawić się w Battle Royale z Luką i jednym z bliźniaków Kagamine w ich kultowych kostiumach, podczas gdy ich inne popularne stroje i przedmioty mogą służyć jako skórki do broni i tym podobne. Wyciek zamiast kilofa? Tak proszę.

Dodatkowo, dzięki wielu piosenkom, do których Miku przyczynił się przez lata, ścieżka dźwiękowa tej współpracy z pewnością będzie znakomita. Miejmy nadzieję, że zagrają kilka klasyków, takich jak World is Mine i Just Be Friends.

1/10 Przywołaj Personę!

persona 5 royal joker i morgana z anime w klubie

Seria Persona przedstawia zespół uczniów szkół średnich, którzy na początku roku szkolnego odkrywają niesamowite Persony i zdolności. I nadszedł czas, aby przenieśli te umiejętności na pole bitwy Fortnite. Ta kolaboracja może zawierać trzech głównych bohaterów z Persona 3, Persona 4 i Persona 5, podczas gdy reszta ich drużyn może pojawić się jako dodatki do gry.

Możesz spłynąć szybowcem z motywem Morgany i bronić się za pomocą snajpera inspirowanego Aigis, a wszystko to podczas słuchania Reach Out To The Truth. Jeśli Fortnite naprawdę chciał, może nawet włączyć do swojej listy bohaterkę Persona 3.

Dalej: Najlepsze gry Battle Royale na Xbox One, rankingŹródło : https://www.thegamer.com/fortnite-collabs-we-want-to-see/