Współpraca Fortnite x Teenage Mutant Ninja Turtles może pojawić się w sezonie 4

Współpraca między Fortnite a Żółwiami Ninja może nastąpić już wkrótce. Choć przecieki ujawniły już postacie z tych słynnych komiksów, Epic Games ich jeszcze nie wypuściło. Co zaskakujące, tę współpracę ujawniono jeszcze przed wydaniem Rozdziału 4, ale od tego czasu do Fortnite nie dodano żadnych postaci z Żółwi Ninja.

Współpraca, która ma sens

Dodanie braci Turtle do gry Battle Royale byłoby świetnym pomysłem, biorąc pod uwagę liczbę ich fanów. Epic Games z pewnością wypuści jeszcze kilka kolaboracji przed końcem Rozdziału 4 i jest bardzo prawdopodobne, że postacie te wkrótce pojawią się w sklepie z przedmiotami.

Wyciek z grudnia 2022 r

Jeszcze przed premierą Rozdziału 4 przeciek ujawnił listę wielu nadchodzących kolaboracji przy grze wideo. AstroxBR, użytkownik Twittera, który dokonał tego wycieku, miał rację co do większości kolaboracji. Jednak trzy z nich nie zostały jeszcze opublikowane.

Leaker ujawnił liczne kolaboracje, od Doom Slayera po Mr. Beast. Wszystkie te kolaboracje zostały wydane, z wyjątkiem Lady Gagi, Ninja Turtles i Juice WRLD. Ponieważ wielu graczy jest fanami Żółwi Ninja, być może zobaczymy tę współpracę w sezonie 4.

Wyciek ukazał się zaledwie dzień przed publikacją Rozdziału 4 i został w dużej mierze zweryfikowany. Leaker wyjaśnił, że te kolaboracje zostaną opublikowane w czwartym rozdziale, więc pozostałe trzy kolaboracje również mogą zostać wkrótce opublikowane.

Potencjał współpracy

Współpraca Fortnite z Żółwiami Ninja ma ogromny potencjał. Oprócz wypuszczenia czterech skórek, w ramach tej współpracy Epic Games mogłoby dodać wiele innych elementów kosmetycznych, a nawet wprowadzić pewne zmiany w rozgrywce i mapach.

Prawdopodobne wyjście przed końcem sezonu 4

Zakończenie czwartego sezonu zaplanowano na początek listopada. Spodziewamy się, że w trakcie sezonu ukaże się kilka innych kolaboracji, więc nie jest wykluczone, że współpraca z TMNT będzie miała miejsce. Mamy jednak nadzieję, że Epic nie porzucił tego ani nie przełożył na następny rozdział Fortnite.

Źródło: www.bing.com