Współpraca Fortnite x One Piece jest już dostępna, ale jest pewien haczyk

Współpraca Fortnite i One Piece to coś, czego wielu graczy chciałoby zobaczyć. Epic Games dodało już wiele popularnych postaci z anime do swojej gry typu Battle Royale, a fani chcą jeszcze więcej. Na szczęście współpraca w końcu doszła do skutku, ale nie dokładnie tak, jak oczekiwali gracze.

Oficjalna współpraca Fortnite x One Piece

Współpraca Fortnite x One Piece przyniosła nową mapę kreatywną, ale nadal brakuje kosmetyków w sklepie z przedmiotami. Ponieważ eksploratorzy danych nie znaleźli w danych gry żadnych informacji na temat postaci One Piece, jest mało prawdopodobne, że będą one dostępne w najbliższym czasie.

Chociaż mapa kreatywna wygląda niesamowicie, wielu graczy spodziewało się nowej skórki anime. Jednak nowa mapa kreatywna może być tylko wierzchołkiem góry lodowej. Istnieje duża szansa, że ​​Epic Games wykorzysta to do zapowiedzi większej współpracy, która ukaże się jeszcze w tym roku.

Na oficjalnym koncie One Piece na Twitterze w serwisie Netflix pojawiło się wideo przedstawiające mapę Creative, które możecie zobaczyć poniżej.

Jeśli chcesz grać na mapie, możesz to zrobić za pomocą tego kodu: 7374-8187-1871. Kod najłatwiej wprowadzić, przechodząc do menu wyboru trybu gry i przechodząc do zakładki Kod wyspy. Po zatwierdzeniu kodu naciśnij przycisk Play i ciesz się kartą.

Biorąc pod uwagę, że wiele innych firm, w tym Nvidia i Nike, wykorzystało tryb kreatywny w Fortnite do promowania swoich produktów, mapa One Piece nie jest zaskoczeniem. Jednak wiele z tych firm współpracowało również z Epic, wprowadzając do gry unikalne przedmioty. Czy One Piece zrobi to samo?

Luffy z One Piece pojawił się w kilku ankietach Fortnite. Jeśli Epic Games uruchomi kolejną współpracę w ramach Fortnite x One Piece, prawdopodobnie popularna postać będzie jej towarzyszyć. Niestety, pierwsze partnerstwo nie przyniosło żadnych nowych kosmetyków, co jest dość rozczarowujące.

Źródło: www.videogamer.com