Współpraca Fortnite Spiderman może być w fazie rozwoju, przecieki ujawniają nowe informacje


Spider-Man zbliża się do Fortnite, jeśli wierzyć najnowszemu przeciekowi. Od dawna krążyły mnóstwo plotek o tym, że webslinger wkroczył do gry, ale żadne z nich jeszcze nie doszły do ​​skutku.

Spider-Man jest prawdopodobnie najbardziej znaną postacią komiksową wszech czasów. Być może jedynymi innymi porównywalnymi postaciami są Batman i Superman, którzy już zadebiutowali w Fortnite.

Nowy przeciek sugeruje, że Epic Games pracuje nad pewnymi mechanizmami webslingu, które bezpośrednio wskazują na alter ego Petera Parkera. Oto, co do tej pory wiadomo o najnowszym przecieku.


Współpraca Spider-Man i Fortnite w nowym przecieku

Według znanego wycieku Fortnite HYPEX, Epic Games dodało pliki gry dotyczące „Swing Attach Location, Swing Detach Time, Swinging, Swing Accelerate, Swing Jump”, co najprawdopodobniej oznacza, że ​​Spider-Man przybywa do Fortnite.

Co ciekawe, przedmiot nosi kryptonim WestSausage.

OGROMNA MOŻLIWOŚĆ DLA WSPÓŁPRACY SPIDER-MAN x FORTNITE W TYM ROKU! Epic pracuje nad przedmiotem o nazwie kodowej WestSausage (może oznaczać Web Slinger) i ma on mechanikę kołysania! (tutaj jest jego tekst: „Miejsce dołączenia huśtawki, Czas odłączenia huśtawki, Huśtanie się, Przyspieszenie huśtawki, Skok huśtawkowy” https://t.co/9Na4MGNwW4

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy Spider-Man został drażniony w Fortnite. Nie ma znaczenia, czy jest skórką przepustki bojowej, czy postacią ze sklepu z przedmiotami, ponieważ natychmiast stanie się jednym z najpopularniejszych dodatków do gry.

Fani stworzyli nawet zwiastun przybycia Spidey’s Fortnite, który wprawdzie wygląda naprawdę dobrze.

Ponadto, chociaż prawa Spider-Mana były w przeszłości gorącym tematem, nie wydaje się, aby Epic Games miało jakiekolwiek problemy z zabezpieczeniem praw do flagowego bohatera Marvela.

Wprowadzili już postacie, do których Marvel posiada prawa, takie jak Iron Man, Thor i Daredevil.

Wiele innych postaci Marvela pojawiło się już w grze.  Obraz za pośrednictwem Epic Games
Wiele innych postaci Marvela pojawiło się już w grze. (Obraz za pośrednictwem Epic Games)

Dołączyli również postacie Marvela, które są częściowo własnością Sony, takie jak Venom i Carnage. Epic Games oczywiście współpracuje z obiema firmami i nie miałoby problemów z włączeniem Spider-Mana.

@HIPEX Rozdział 2 skórka przepustki bojowej sezonu 9, film zostanie wydany zaraz po zakończeniu sezonu. Wydaje się oczywiste, im więcej o tym myślisz

Jeśli chodzi o czas, może minąć trochę czasu, zanim Spidey wejdzie do Fortnite. Co stało się jednym z najbardziej oczekiwanych filmów wszechczasów, Spider-Man: Bez drogi do domu, ukaże się w grudniu.

Fortnite wielokrotnie dodawał postacie do gry wraz z ich premierami filmowymi.

Warto zauważyć, że Shang-Chi został dodany w dniu jego filmu. Nowa skórka Venoma została dodana tuż przed Venom: Niech będzie rzeź podczas gdy sam Carnage został wprowadzony do przepustki bitewnej na krótko przed tym.

Może to trochę potrwać, ale z pewnością wydaje się, że Fortnite zamierza wprowadzić do gry webslingera, co jest ogromną wiadomością zarówno dla graczy Fortnite, jak i fanów Spider-Mana.

Edytowane przez Sijo Samuel Paul


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=88683347F35E4A63BDF0C579AF641CA2&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Fnews-fortnite-spiderman-collaboration-development-leaks-reveal-new-information&c=16601207642345734511&mkt=fr-fr