Współpraca Fortnite i Destiny 2 wyciekła przed ujawnieniem prezentacji


Wiarygodny wyciek ujawnia, że ​​Fortnite i Destiny 2 będą wkrótce współpracować, a możliwe ogłoszenie zaplanowano na prezentację Destiny 2 23 sierpnia.

Udostępnione online przez Shiina na Twitterzei datamined przez Ginsora, odkryto obraz trzech skórek Fortnite, które pojawią się w Destiny 2. Te trzy skórki obejmują po jednej dla każdej z trzech podstawowych klas Destiny 2: Tytan, Czarnoksiężnik i Łowca. Wygląda na to, że te skórki to skórki Black Knight, Catalyst i Omega Fortnite. Nie ujawniono nic o tym, w jaki sposób gracze uzyskują dostęp lub zdobywają te skórki.

Do tej pory Destiny 2 zajmowało się tylko zawartością crossover, a najbardziej godnym uwagi przykładem jest zawartość inspirowana Halo, wprowadzona z okazji 30. rocznicy powstania studia, ale od jakiegoś czasu pojawiły się pogłoski o tej współpracy. Skórki pokazane na wyciekającym obrazie przynajmniej wydają się tematycznie odpowiednie dla ustalonego stylu artystycznego Destiny.

Fortnite jest oczywiście królem crossoverów i obecnie jeździ wysoko na ich masywnym Smocza kula Super współpraca. Bez wątpienia otrzyma również własną zawartość Destiny 2, jednak co to jest, pozostaje niejasne. To również wynika z dokuczania, które Władca Pierścieni może być nadchodzącą współpracą z Battle Royale, jednak ten przeciek sugeruje, że Destiny 2 pojawi się przed ogromną serią fantasy.

Destiny 2 przygotowuje się do nadchodzącej prezentacji, która ujawni sezon 18 i dodatek Lightfall. Ostatnie przecieki również ujawniły nazwę, nalot, działania i więcej na temat nowej zawartości. Miejmy nadzieję, że między tymi dwoma przeciekami wciąż czekają na fanów Destiny niespodzianki w dniu prezentacji.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63023a66b6864ccf97808107fbabad50&url=https%3A%2F%2Fwww.gamepur.com%2Fnews%2Ffortnite-and-destiny-2-collaboration-leaked-ahead-of-showcase-reveal&c=10304356217472605985&mkt=fr-fr