Współpraca Eminema i Fortnite wydaje się prawdopodobna, gdy raper przejmuje Icon Radio


Wszystko wskazuje na współpracę z Eminemem, gdy raper przejmuje w grze stację Fortnite Icon Radio.

Fortnite to gra tysiąca kolaboracji, a kolejna może już być w drodze. W ItemShopie mogą pojawić się nie tylko popularne gry i seriale telewizyjne, ale do tej pory pojawiło się również kilku głównych artystów.

Tacy jak Ariana Grande, Marshmello, BTS, Travis Scott i inni współpracowali z Battle Royale Epic Games. Ale czy legendarny artysta hip-hopowy Eminem (prawdziwe nazwisko Marshall Mathers) może być kolejnym muzykiem, który dołączy do gry?

Ikona Radio Fortnite
Icon Radio w Fortnite
Epickie gry

Znaki z pewnością wskazują na coś w rodzaju crossovera, ponieważ Icon Radio staje się osobistą stacją Eminema.

Przeczytaj więcej: Jak zdobyć Wolverine Zero w Fortnite

Eminem przybywa do Fortnite?

Fani uważają, że Eminem może przybyć do Fortnite, ponieważ raper jest obecnie jedynym artystą, który pojawia się w Icon Radio, potencjalnie drażniąc się ze współpracą.

Chociaż nic nie zostało jeszcze potwierdzone przez Epic Games, z pewnością wydaje się to drażnić, że coś jest w drodze. I czy to skórka Eminema, czy pełnowymiarowe wydarzenie koncertowe, będziemy musieli poczekać i zobaczyć.

Oczywiście zawsze jest możliwe, że może to być po prostu niezamierzony problem ze stacją, który fani uważają za pewny znak.

W końcu, jak wskazuje dataminer iFireMonkey, obecnie nie ma zaszyfrowanych skórek dla Fortnite, co oznacza, że ​​żadne nowe stroje nie są bliskie. Nie oznacza to jednak, że wkrótce pojawi się pakiet emotikonów lub muzyki oparty na artyście.

W międzyczasie gracze powinni wskoczyć do pojazdu i włączyć Radio Icon, aby usłyszeć 53 minuty utworów Eminema w grze.

Ale zanim pojawi się jakakolwiek potencjalna zawartość Eminema, nie przegap daty premiery ogromnego wydarzenia i skórek Fortnite x Dragon Ball! Największe wydarzenie w historii gry wkrótce nadejdzie!

Być może zobaczymy oficjalnie Eminema w grze przed końcem 4 sezonu Fortnite Rozdział 3 – tylko czas pokaże.

Źródło : https://gamingintel.com/eminem-x-fortnite-collaboration-icon-radio/