Wskazówki dotyczące wycieku w Fortnite Rozdział 3 na temat nowej, unikalnej mapy: Sprawdź szczegóły tutaj


Epickie gry na początku tego tygodnia ogłosiły koniec rozdziału 2 Fortnite, który ma się odbyć wraz z wielkim wydarzeniem w grze 4 grudnia zatytułowanym „The End”, w którym gracze mogą rywalizować i zdobywać nagrody. Teraz gra już zaczęła drażnić graczy wskazówkami w rozdziale 3.

Oficjalny uchwyt Fortnite na Twitterze dokuczał teraz, że rozdział 3 może zawierać zupełnie nową mapę i ustawienie, w którym gracze znajdą „nieodkryty świat z nowymi sekretami do odkrycia. Chociaż nie ujawniono żadnych innych informacji, fani Fortnite już spekulują, na co mogą wskazywać wskazówki.

Wyciek dalej Reddit sugeruje również, że Epic Games od jakiegoś czasu pracuje nad mapą Fortnite Rozdział 3, a niektórzy znawcy podobno ujawnili informacje dotyczące wielu szczegółów dotyczących nowej mapy, która jest oczekiwana w sezonie 3.

Nieoficjalna makieta tych przecieków została zauważona na Twitterze i wskazuje na dużą mapę główną otoczoną kilkoma mniejszymi wyspami „tematycznymi”. Oczekuje się, że mniejsze wyspy centralne będą tematyczne po Monster Mansion, Mossy March, Dusty Desert i Glossy Glacier. Sprawdź to poniżej.

Chociaż nie jesteśmy pewni, jak prawdopodobne jest, że ten pomysł trafi do rzeczywistej gry, z pewnością będzie to duża zmiana w porównaniu z mapami Rozdziału 1 i Rozdziału 2. Na więcej oficjalnych informacji będziemy musieli tylko poczekać.

Rozdział 2 Fortnite kończy się 4 grudnia w przyszłym tygodniu i nie ma aktualnej daty dla rozdziału 3. Chociaż spodziewamy się, że nowy rozdział rozpocznie się wkrótce po 4 grudnia.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=CC6BEC39E0564D638C2EDCF4DCB14661&url=https%3A%2F%2Findianexpress.com%2Farticle%2Ftechnology%2Fgaming%2Ffortnite-chapter-3-leak-hints-at-unique-new-map-7644002%2F&c=7696204493515969387&mkt=fr-fr