Wskazówki dotyczące wycieku Fortnite następne Tilted Towers mogą być wykonane w całości z kostek


Najnowszy sezon Fortnite to wszystko o kostkach — dużych, małych, a nawet tajemniczej, wysoce mobilnej żółtej. Nowe kostki wciąż pojawiają się na mapie, niektóre z nich jako małe kostki, i pozornie poruszają się, pozostawiając zniszczony krajobraz i fioletowe plamki w całym miejscu. Jaki jest sens tych wszystkich kostek? Zamierzają stworzyć własne duże miasto, przynajmniej według nowego przecieku.

Duża Fortnite Rozdział 2 – Finał 7 sezonu był pełen kostek, z których wiele trafiło na mocno zniszczoną wyspę Battle Royale. Te kostki są w większości uśpione, ale czasami mają tendencję do poruszania się, szczególnie żółty sześcian, który został zauważony, dostarczając surowy prąd do rozrzuconych fioletowych sześcianów.

Wiele przecieków na temat obecnego Rozdziału 2 – Sezonu 8 wskazywało, że nadchodzi nowy Punkt Użyteczny, coś, co gracze mieli nadzieję, że pojawi się wraz z aktualizacją gry 18.10 w tym tygodniu. Tak nie było, ale popularny Fortnite data-miner z solidną historią przecieków dostarczył rzekomego spojrzenia na nadchodzące POI.

HYPEX podzielił się prymitywną makietą rzekomego nowego miasta Cube Town, które wygląda jak rozległa metropolia, która może zaspokoić żądania graczy dotyczące powrotu klasycznych POI Tilted Towers — układ Cube Town pod wieloma względami przypomina Tilted Towers.

Wyciek twierdzi, że nadchodzące POI Cube Town będzie pełne skrzyń, co bez wątpienia czyni go gorącym miejscem dla graczy, którzy chcą uzyskać szybką akcję i potencjalnie zdobyć wysokiej klasy wyposażenie. Nie jest jasne, kiedy nowy punkt POI – cokolwiek to będzie ostatecznie – pojawi się na wyspie, ale biorąc pod uwagę wzrost aktywności w kostkach, może to nie potrwać długo.Source : https://www.slashgear.com/fortnite-leak-hints-next-tilted-towers-may-be-made-entirely-of-cubes-29693241/