Wskazówki dotyczące ponownego ładowania Fortnite: Graj w uzupełnianie składu, czekaj i odradzaj się, aby zwyciężyć

Wskazówki i porady dotyczące trybu drużyny przeładowania Fortnite

Królewskie Zwycięstwo w Fortnite Reload nie jest łatwe do zapewnienia. Gracze są dobierani w 4-osobowe drużyny i nawet jeśli jeden członek przeżyje, cała drużyna może cieszyć się nieskończoną liczbą radosnych restartów i odrodzeń. Jeśli gracze chcą wygrać w Fortnite Reload, te wskazówki i triki dotyczące poszczególnych trybów gry mogą im pomóc w realizacji tego pragnienia.

Skorzystaj z opcji Wypełnienia drużyny

Tryb gry drużynowej wymaga do działania pracy zespołowej. Dlatego pierwsza wersja tej mini-Battle Royale ma tylko drużyny. Dlatego posiadanie drużyny do Fortnite Reload jest niezbędne, ponieważ bez niej gracze nie będą mieli wsparcia przeciwko innym zespołom graczy, ani możliwości odrodzenia się, ponieważ w ich drużynie nie ma już nikogo żywego, kto mógłby ich podnieść.

Nie wahajcie się i poczekajcie na ostatnie Kręgi Burzy

Zbyt wielu graczy próbuje grać agresywnie, co kończy się w desperackich sytuacjach. Pod koniec meczu odradzanie się zostanie wyłączone, co oznacza, że ​​jeśli gracze będą mądrzy i zaczekają z podjęciem działań, wszyscy w ich drużynie będą w pełni wyposażeni w broń, amunicję, zdrowie i tarcze oraz będą gotowi do walki z innymi słabymi przeciwnikami. przygotowane zespoły, które mogą mieć przewagę liczebną.

Aktywuj opcję Respawn zamiast czekać na ożywienie

Kiedy gracze zostaną wyeliminowani z walki w Fortnite Reload, nie muszą polegać na przyjacielu, który złapie kartę ponownego uruchomienia i uda się do furgonetki ponownego uruchomienia. Dlatego nierozsądnym jest czekanie na ożywienie, ponieważ drużyna gracza może mieć kłopoty w środku walki, pozostawiając jednego gracza. Dzięki natychmiastowemu odrodzeniu gracze mogą odliczać te 30 sekund do czasu, aż ich drużyna odzyska sojusznika, co z łatwością może odwrócić losy bitwy na ich korzyść. Dodatkowo mogą zbierać łupy po odrodzeniu.

Źródło: gamerant.com