Wrzuć V-dolca swojemu Wiedźminowi, Geralt Of Rivia wkracza dziś do Fortnite


Obraz: Epickie gry

To powszechnie znana prawda, że ​​w pewnym momencie życia każdego z nas staniemy się grywalną postacią w Fortnite. Crossovery obejmowały wszystko, od Czarnego Adama po Johna Cenę, a teraz kolej na Geralta z Rivii, by chwycić za miecz, gdy crossover Wiedźmina wyskakuje dziś z autobusu bojowego.

Istnieje szereg zadań, które posiadacze Przepustki Bitewnej będą musieli wykonać, aby odblokować strój Geralta, z których wszystkie są już dostępne w grze. Od pokonywania bossów i wykonywania zleceń po wykonywanie emotikonów w określonych lokalizacjach, szczegóły zadań zostały udostępnione w najnowszym poście na blogu Fortnite, ale możesz też sprawdzić każde z poniższych zadań:

  • Aktywuj rozszerzoną rzeczywistość w pięciu różnych meczach: odblokowuje ekran ładowania Geralta z Rivii
  • Ukończ trzy zlecenia: Odblokowuje spray pamięci mięśniowej
  • Pokonaj bossa: odblokowuje broń wiedźmińskiego plecaka
  • Emotka w Sali Tronowej Cytadeli: Odblokowuje emotkę Znak Igni
  • Zadaj przeciwnikom 500 obrażeń bronią białą: odblokowuje kilof wiedźmińskiego stalowego miecza

Oprócz powyższych zadań będzie też więcej nagród do odblokowania, gdy druga strona wydarzenia stanie się dostępna na 28 lutego. Nie znamy pełnych nagród, które mają jeszcze nadejść w tej chwili, ale post na blogu Epic potwierdził, że na stole pojawi się alternatywny styl dla Geralta.

Co sądzisz o tym crossoverze? Wrzuć swoje przemyślenia do sekcji komentarzy poniżej!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2023/02/toss-a-v-buck-to-your-witcher-geralt-of-rivia-slashes-onto-fortnite-today