Wpływ Robloxa na Fortnite i inne firmy zajmujące się grami, dający graczom większą władzę

Seria New Economy Gateway w Maroku gromadzi liderów regionalnych w celu omówienia najpilniejszych globalnych problemów gospodarczych.

Cykl New Economy Gateway odbywający się w Maroku gromadzi regionalnych liderów w celu omówienia, przeanalizowania i zaproponowania rozwiązań najpilniejszych problemów światowej gospodarki. Prelegenci dyskutowali o wpływie spowolnienia gospodarki światowej, rosnących cen żywności i energii, zakłóceń w łańcuchach dostaw oraz rosnącego ryzyka utraty zadłużenia publicznego.

Seria Bloomberg Business of Sports pomaga śledzić pieniądze w sporcie i zrozumieć ich wpływ na fanów i ich portfele.

Seria Bloomberg Business of Sports pozwala śledzić pieniądze w świecie sportu, omawiając transakcje, pensje, umowy sponsorskie i negocjacje zbiorowe. Ten program przenosi Cię w ekonomiczną stronę świata sportu i wyjaśnia, co to oznacza dla fanów i ich portfeli.

Seria „Badanie wszystkiego, co związane z klimatem” bada kwestie środowiskowe i innowacyjne rozwiązania mające na celu walkę ze zmianami klimatycznymi.

Seria „Badanie wszystkiego, co dotyczy klimatu” bada najważniejsze obecnie kwestie środowiskowe i ich znaczenie na szerszą skalę. Oferuje także innowacyjne rozwiązania, które mogą odwrócić ten trend.

Dzisiejsze wiadomości gospodarcze i finansowe

Według LVMH popyt na szampana spada po ekspansji po Covid. Lionel Messi opuszcza swój drugi mecz w tym tygodniu. Arabia Saudyjska i Rosja tworzą sojusz naftowy i inflacyjny. Coraz więcej firm zajmujących się grami wideo umożliwia graczom tworzenie własnych gier – jest to strategia zapoczątkowana przez Roblox.

Najnowsze analizy i prognozy ekonomiczne

Aby zaradzić niedoborom kierowców, japońska firma taksówkarska prowadzi rekrutację nowych absolwentów. Drew Barrymore widzi, że jego dobre intencje legną w gruzach. Internetowy startup oferuje nowy rodzaj studiów MBA. Najkorzystniejsze terminy zakupu biletów na koncerty.

Źródło: www.bing.com