Wpadnij w ciemność i zdobądź V-dolce dzięki pakietowi zadań Fortnite Graveyard Drift


Opcje dostępne dla graczy Fortnite są już ogromne, ale co kilka tygodni pojawiają się nowe możliwości, dzięki nowym pakietom, większej liczbie V-dolców i dodatkowym zadaniom do podjęcia. Dzisiaj chodzi o wyzwanie pakietu Fortnite Graveyard Quest Pack i darmowe V-dolce, które przynosi.

Dostępny do kupienia i pobrania do bazy Fortnite jest teraz pakiet Graveyard Drift Quest Pack. Wyceniony na 12,99 £, to nie jest mały jednorazowy dodatek do wszechświata Fortnite, który dodaje mu naprawdę mrocznego stylu. Zawiera nowy strój, więcej Back Bling, dodatkowy kilof i lotnię oraz, co najważniejsze, szansę na zebranie większej ilości V-dolców.

Daje świat, który szybko pogrążył się w ciemności, w którym pozostał tylko Driftwalker. To tutaj znajdujemy najbardziej skorumpowane istoty, które przejmują władzę, i tam właśnie zaczyna się Graveyard Drift, gdy wykonujesz zadania i zdobywasz super fajne V-dolce.

Dla każdego, kto kupi pakiet Graveyard Drift Quest Pack, dostępnych jest do 2000 V-dolców. Ale oprócz tego jest strój Driftwalker, Back Bling Broken Fractal Wings, Kilof Corrupted Rift Edges i Corrupted Tendrils Glider.

Można powiedzieć, że jest tu mnóstwo nowych kosmetyków i masz rację.

Pakiet Fortnite Graveyard Drift Quest Pack znajdziesz i poprawisz w wybranym przez siebie sklepie cyfrowym, z naszym ulubionym – Sklep Xbox – uporządkowanie odtwarzaczy Xbox One i Xbox Series X|S. Zaangażuj się, a zdobyte V-dolce możesz przenieść do trybów Battle Royale, Kreatywnego i Ratowania Świata w Fortnite, wydając je według własnego uznania.

Daj nam znać w komentarzach, czy jest to paczka zainteresowania. Jeśli nie, to które wcześniej odebrałeś? Absolutnie nam się podobało Pakiet zadań Vox Hunter i zostały lekko zajęte przez Pakiet Larsa także. Byłeś?

Opis DLC:

Po wpadnięciu w ciemność pozostaje tylko Driftwalker. Korupcja przejmuje władzę i zaczyna się Dryf Cmentarny! Wykonuj zadania, aby zdobywać V-dolce dzięki pakietowi zadań Graveyard Drift.Source : https://www.thexboxhub.com/fall-into-darkness-and-earn-v-bucks-with-the-fortnite-graveyard-drift-quest-pack/