Wkrótce powrócą Fortnite i Jujutsu Kaisen: wszystko, co musisz wiedzieć!

Fortnite i Jujutsu Kaisen to dwie marki wyłaniające się z głównych gałęzi swoich dziedzin. Fortnite szturmem podbił scenę gier dzięki wielu dynamicznym współpracom na przestrzeni lat. Oprócz sukcesu, sagę Jujutsu Kaisen odnajdujemy w świecie anime i mangi. Niedawny wyciek dotyczący drugiego sezonu Fortnite Rozdział 5 sugeruje przyszłą współpracę między tymi dwoma światami u szczytu ich możliwości.

Jujutsu Kaisen zapowiada drugi crossover z Fortnite

W ramach poprzedniej współpracy pomiędzy JJK i Fortnite wypuszczono skórki dla ulubionych postaci fanów (Megumi, Nobara Kugisaki, Satoru Gojo i Yuji Itadori). Gracze o korzeniach otaku byli oczarowani tym ambitnym crossoverem, który przełożył przeklęte techniki tych postaci na funkcje rozgrywki. Oto, co wiemy o drugim dokuczanym crossoverze:

4 marca niezawodny informator Fortnite @ShiinaBR ujawnił informacje o nieoczekiwanej grze Fortnite X Jujutsu Kaisen Wave 2. Napisali na Twitterze: „Kilka godzin temu w API Fortnite zauważono, że w sezonie 2 może pojawić się nowy Puchar Skórki dla Jujutsu Kaisen 👀 Osobiście nie słyszałem nic więcej o fali 2, ale to odkrycie wydaje się wskazywać na ten kierunek. »

Bazując na ustaleniach innego typera – @LeakySussed – informację tę należy traktować z przymrużeniem oka. Mogliśmy zatem zobaczyć drugą falę skórek JJK w związku z Pucharem Skórek opracowywanym na sezon 2.

Fani mogą spodziewać się podobnej oferty od Epic Games, jeśli współpraca ponownie dojdzie do skutku. Na dzień dzisiejszy żadne oficjalne źródło nie potwierdziło powrotu Jujutsu Kaisen do układu gry. Gracze Fortnite przygotowują się obecnie do wyczekiwanego crossovera Fortnite x Avatar: The Last Airbender w kwietniu 2024 r. Fortnite Rozdział 5 Sezon 2 zostanie wydany 8 marca , 2024, ze szczególnym uwzględnieniem mitologii greckiej i możliwości powrotu ukochanego Midasa.

Źródło: www.bing.com