Wkrótce może pojawić się crossover Fortnite Family Guy


O którym mówiono od dawna Fortnite Crossover Family Guy może nadal mieć miejsce i może się wkrótce pojawić. Nowe dane zebrane od użytkownika Twittera GMatrixGames sugeruje, że Epic Games nadal pracuje nad projektem, któremu nadał kryptonim „FrenchFry”. Pełna nazwa kosmetyku to „CID_TBD_Athena_Commando_M_FrenchFry”.

Więzy między FrenchFry i Family Guy są nieco zawiłe, ale użytkownik Twittera FN_Pomoc zapewnił pewną jasność. W 2021 roku wyciekł arkusz, w którym wymieniono wiele współpracy, które firma Epic przygotowała dla gry wieloosobowej. Obejmują one DOOM, Gwiezdne Wojnyoraz Indiana Jonesz których wszystkie pojawiły się w Fortnite od tego czasu, a kryptonim FrenchFry również pojawił się na liście.

Przecieki twierdzą, że FrenchFry zwykle koreluje z projektami powiązanymi z animacją lub anime.

Family Guy był również na liście i w wycieku Unreal Engine z 2022 roku i pozostaje jedyną franczyzą w obu wyciekach, która jeszcze się nie pojawiła Fortnite. To, w połączeniu ze spekulacjami, że projekt FrenchFry jest podobno wciąż w toku, ma Fortnite społeczność przecieków czuje się pewnie, że wkrótce zobaczymy Petera Griffina w trybie Battle Royale – być może już w marcu.

Tymczasem, jeśli szukasz raczej innego wyglądu, możesz wreszcie kupić skórki Plagi i Plagi w Fortnite ponownie zrobić zakupy po trzech latach.

Napisane przez Josha Broadwella w imieniu GLHF

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c1c65436c443469c9306a61adb1ad2&url=https%3A%2F%2Fftw.usatoday.com%2F2023%2F01%2Ffortnite-family-guy-crossover-rumor&c=3675698596784814216&mkt=fr-fr