Wirusowe wideo TikTok pokazuje małe dziecko, 2 lata, upuszcza F-bombę, gdy tata przegrywa grę Fortnite


Dwulatka była tak zainwestowana w oglądanie swojego taty grającego w gry wideo, że przekleństwo wymknęło mu się, gdy przegrał.

Mała Mya Diment-Card bawiła się razem ze swoim tatą Liam Card, lat 32 i była filmowana przez mamę, 31-letnią Melissę Diment. Liam dał Myi zestaw elementów sterujących, żeby myślała, że ​​dołącza.

Film stał się wirusowy na TikTok z prawie 340 000 wyświetleń, a widzowie szybko wskazali reakcję Liama ​​i nazwali go „bezcennym”.

CZYTAJ WIĘCEJ: Zapytaliśmy ludzi w Bristolu, czy Boris Johnson powinien zrezygnować z powodu fiaska świątecznego przyjęcia na Downing Street

Podczas krótkiego klipu pokazuje Myę tak zaangażowaną, że kiedy jej tata został pobity, natychmiast zareagowała frustracją, wielokrotnie upuszczając słowo na „k”.

Liam z Salisbury powiedział: „Po prostu graliśmy w Fortnite i miałem ją z jednym kontrolerem, więc czuła się tak, jakby grała, chociaż tak nie było.

„Siedziała tam przez minutę, kochając to, ale kiedy umarliśmy, zaczęła przeklinać. To było tak niespodziewane, a moja biedna pani, która to nagrywała, myśląc, że to urocze, że bawi się z tatusiem, była w szoku!

„Myślę, że prawdopodobnie nauczyła się tego ode mnie na pewno, mam kłopoty z panią.”

Możesz być na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami w Twojej okolicy dzięki BEZPŁATNYM biuletynom WiltshireLive – wpisz swój adres e-mail u góry strony lub zapisz się do naszych biuletynów tutaj

Więcej wiadomości z WiltshireLive:

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=BA344B6A53C2488399DA60EA5D2F923D&url=https%3A%2F%2Fwww.bristolpost.co.uk%2Fnews%2Fuk-world-news%2Fviral-tiktok-video-shows-toddler-6329808&c=6754966177998422643&mkt=fr-fr