Wild Hearts to współczesny łowca potworów z odrobiną Fortnite » GossipChimp


Obraz: EA

Około rok temu, Fortnite uruchomiła zupełnie nową opcję gry, z trybem, który unikał budowania gry na rzecz jednej rzeczy dodatkowej, takiej jak codzienna strzelanka. Teraz ta moda na budowanie pojawiła się w chyba najbardziej nieprawdopodobnym z miejsc: Dzikie sercazupełnie nowy styl walki, który wygląda Łowca potworów mocno się ugruntował.

Dzikie serca — opracowany przez Wojownicy dynastii studio Omega Force i ujawnione przez EA — jest w swej istocie riffem Świat Monster Huntera. Podobnie jak ten sport, odbywa się w nieograniczonej dziczy, która nie jest otwartym światem jako takim, ale rozsądnie zbiorem połączonych obszarów. W tym przypadku są to gigantyczne wyspy, z których każda ma własny ekosystem i, oczywiście, zupełnie inne stworzenia, na które można polować i walczyć. Jest też rozległa ludzka metropolia, w której możesz wykonywać zadania, spotykać ludzi i używać kawałków odciętych zwierząt do ulepszania broni i zbroi.

Istnieje kompletna historia o zwierzętach, które stają się agresywne i wkraczają na ludzką ziemię, ale z pewnością nie jest to szczególnie przekonujące i po prostu służy jako wymówka dla mięsa ekspertyzy: patrzenia. Tak jak pon, Dzikie serca to sport skonstruowany wokół naprawdę wyraźnego cyklu. Bierzesz udział w polowaniu, wychodzisz i walczysz dokładnie z tym stworzeniem aż do śmierci, a jeśli jest to opłacalne, zabierasz swoje łupy ponownie do bazy, aby ulepszyć swój ekwipunek, aby móc stawić czoła jeszcze większym polowaniom.

To satysfakcjonujący cykl, który działa szczególnie, ponieważ polowania są bardzo przyjemne. Ponownie wykonuje obciążenia takie jak pon. Masz wybór różnych odmian broni do wyboru i ulepszania – zdecydowałem się na rodzaj parasola z ostrzami, który sprawia, że ​​mój łowca jest szczególnie szkodliwy w powietrzu – a same bitwy wymagają planowania i wytrwałości. Zanim wyruszysz do bitwy, musisz upewnić się, że masz odpowiedni sprzęt i całkowicie zaopatrzoną szafkę gadżetów terapeutycznych. A kiedy nawiążesz kontakt z bestią, musisz rygorystycznie przestrzegać jej wzorców, odkrywając odpowiedni moment do ataku.

Jest to długotrwały i czasami wyczerpujący kurs. Niektóre z moich polowań prawie osiągnęły godzinę, a potwór przenosił się w zupełnie inne miejsca i zmieniał swój typ, ponieważ stał się wściekły. To sprawia, że ​​jest to szczególnie irytujące dla tych, którym się nie udaje, ale z pewnością wyczerpujące jest umieszczanie w frazach satysfakcji z ostatecznego zabójstwa. Ogromna ocena orkiestrowa oraz sama miara i energia potworów sprawiają, że nawet polowania na jedną gwiazdkę naprawdę przypominają epicką bitwę. Jest też sposób na tragedię w walce. To męczące, nie czuć się odpowiedzialnym, patrząc, jak te bestie kuśtykają po tym, jak odrąbiesz im ogon lub obejdziesz je jak jakiś Cień kolosa potwór szukający świecącego słabego punktu.

Projekty stworzeń są w centrum uwagi. Prawie wszystkie składają hołd prawdziwym zwierzętom, ale są połączone z czystymi składnikami, aby wyglądały jak jakiś historyczny leśny bóg. Będziesz walczył w kierunku wysokich małp lawy i gigantycznych guźców zrobionych z drewna i mchu. Na początku walczyłem o skrzyżowanie latającej wiewiórki i jednorożca, który w niewytłumaczalny sposób wydawał odgłosy delfina przed atakiem.

Do tej pory pon.

Co sprawia, że Dzikie serca zupełnie inna jest jego mechanika konstruowania. Grasz jako niezwykły myśliwy, który potrafi wykorzystać historyczną wiedzę zwaną karakuri, co głównie oznacza po prostu, że możesz tworzyć fajne urządzenia w locie. Zaczyna się łatwo, konstruując gigantyczne skrzynie, na które można się wspiąć, aby dotrzeć do nowych obszarów lub użyć, aby zrzucić niczego niepodejrzewającego potwora. Ale powoli odblokowujesz nową technologię, która zapewnia ogromną elastyczność w sposobie planowania bitwy. Możesz użyć szybowca, aby uzyskać przewagę powietrzną, pochodni, aby nasycić broń energią paleniska lub fajerwerków, aby na krótko ogłuszyć przeciwnika. Niektóre karakuri pomagają ci szybciej się przestawić; inne dają ci dodatkowe możliwości do ataku.


Obraz: EA

Po odblokowaniu zaledwie kilku zupełnie różnych karakuri zmienią one najlepszy sposób strategii w tym sporcie. Teraz przygotowanie się do bitwy oznacza nie tylko posiadanie odpowiedniego sprzętu i gadżetów, ale także plan, jak najlepiej wykorzystać swoje urządzenia. W dużej mierze kierowałem Obi-Wanem i korzystałem z nadmiernej podłogi, jednak istnieje wiele różnych opcji. A to pomaga zachować fascynujący sport przez dziesiątki godzin, podczas gdy ty po prostu robisz jeden czynnik: patrzysz. Ale sposób, w jaki to robisz, zmienia się dramatycznie w miarę rozwoju sportu, ponieważ ciągle odblokowujesz nowe urządzenia.

Żeby było jasne, chociaż te urządzenia są przyjemne, w zasadzie nie zmieniają wiedzy. To nadal jest Łowca potworów w swej istocie sport, który wymaga wytrwałości, wymaga różnorodnego czasu i zmusza do zabijania uroczych stworzeń. Jeśli Świat Monster Huntera — jak dotąd najbardziej przystępny wpis w serii — nie promował cię, nie mogę o tym myśleć Dzikie serca będzie, oba. Ale dla tych, którzy są już fanami tej mody sportowej, zapewnia po prostu wystarczającą liczbę odmian, aby naprawdę poczuć się dobrze i odświeżająco jednocześnie.

Premiera Wild Hearts siedemnastego lutego na PC, PS5 i Xboksie Series X/S.

Łącze źródłoweŹródło : https://gossipchimp.com/wild-hearts-is-a-fresh-take-on-monster-hunter-with-a-dash-of-fortnite/