Więcej V-dolców i zadań czeka na Ciebie w pakiecie zadań Świętej Akademii w Fortnite


W ciągu ostatnich kilku lat gracze Fortnite mieli okazję zmierzyć się z mnóstwem nowych zadań, doskonaląc swoje umiejętności w grze jak nigdy dotąd. W tym samym czasie mogliby też odebrać trochę darmowych V-dolców. Tak jest, gdy pojawia się Pakiet zadań Świętej Akademii.

Pakiet Fortnite – Saint Academy Quest Pack to najnowsza oferta dla graczy Fortnite, z którymi mogą się zaangażować, ponieważ otrzymują nowy sprzęt, kilka kolejnych zadań i uroczą porcję darmowych V-dolców.

Jego cena wynosi 6,49 GBP, co jest znacznie tańsze niż poprzednia gra Fortnite z Pakiet Renegatów Agencjiale w ofercie jest kilka ciekawych opcji.

Skupiając się na Vivica, pakiet zadań Saint Academy może zainteresować się sprzętem, który przynosi. Pod tym względem znajdziesz strój Vivica Saint z przodu i na środku, podczas gdy Legacy Back Bling Saint i Pickaxe High Stakes podążają za nim.

Ale dla innych będą to nowe zadania i możliwość zdobycia niektórych z tych uroczych V-dolców, które będą bardziej interesujące. Biorąc udział w tych zadaniach, również zostaniesz dobrze wynagrodzony, a pakiet zadań Fortnite – Saint Academy daje nie mniej niż 1000 najlepszych V-dolców. To, co następnie z nimi zrobisz, zależy od Ciebie, ale nie trzeba dodawać, że istnieje mnóstwo opcji dostosowywania do kupienia.

Pakiet zadań Fortnite – Święta Akademia jest dostępny na stronie Sklep Xbox dla Xbox One i Xbox Series X|S. Powinno również działać we wszystkich innych formatach, na których można grać w Fortnite – PlayStation i PC.

Opis DLC:

Vivica prowadzi Świętą Akademię… cóż, właściwie jej rodzina to robi, ale jest bardzo popularna. Wykonuj zadania, aby zdobywać V-dolce dzięki pakietowi zadań Akademii Świętej.Źródło : https://www.thexboxhub.com/more-v-bucks-and-quests-await-in-fortnites-saint-academy-quest-pack/