Widzisz kod powodu odmowy 20 w Fortnite? Oto jak to naprawić


Wskakiwanie na a Fortnite match jest łatwym zadaniem, ale może przerodzić się w skomplikowaną procedurę, jeśli błędy takie jak Denial Reason Code 20 zaczną pojawiać się znikąd.

Takie błędy często uniemożliwiają graczom zalogowanie się Fortnitelub wyrzucić ich z gry, jeśli byli już zalogowani. Podczas gdy niektóre błędy mogą pojawić się tylko raz i zniknąć, kod powodu odmowy 20 może pozostać przez jakiś czas, sprawiając, że fani zastanawiają się, czy mogą coś zrobić, aby to naprawić .

Kod przyczyny odmowy 20 jest ogólnie powiązany z graczami Xbox. Często pojawia się ponownie, gdy gracze próbują dołączyć do swoich drużyn/drużyn. Kod przyczyny odmowy 20 wydaje się mieć powiązania w sobie Fortnitefunkcje społecznościowe.

Na szczęście istnieje kilka rozwiązań, które gracze mogą wypróbować, aby naprawić to na dobre.

Jak naprawić kod przyczyny odmowy 20 cali Fortnite

  • Ustaw tryb prywatności drużyny na publiczny i upewnij się, że wszyscy, z którymi planujesz grać, również to robią.
  • Ustaw swój Fortnite impreza dla publiczności.
  • Dodaj członków drużyny do swojego konta Epic Games.
  • Włącz grę międzysieciową.
  • Uruchom ponownie urządzenie do gier Xbox.

Kod przyczyny odmowy Błąd 20 w Fortnite pojawia się częściej, jeśli gracze, którzy chcą stworzyć drużynę, mają sprzeczne ustawienia trybu imprezy. Użytkownicy z ustawieniami ustawionymi na Prywatne mogą powodować wyświetlanie błędu dla pozostałych graczy.

Oprócz dostosowania ustawień prywatności drużyny możesz również naprawić ten błąd, dodając członków drużyny jako znajomych na swoim koncie Epic. Jeśli nadal nie połączyłeś swojego Fortnite konto z kontem Epic Games, możesz to zrobić, wykonując następujące czynności.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b37005391444aba2f5ab1bdba1f71d&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fseeing-denial-reason-code-20-in-fortnite-heres-how-to-fix-it&c=13136701958014675086&mkt=fr-fr