Wiadomości z Fortnite: ujawniono pakiet ekipy z października 2021 r., wyciekła aktualizacja 18.10 przedmiotów i doładowanie XP | Gry | Zabawa


Deweloper Fortnite Epic Games wydał zupełnie nową aktualizację na PC i konsole.

Najnowsza aktualizacja Fortnite wprowadza cały szereg zmian, dodając nowe przedmioty i ponownie równoważąc rozgrywkę.

Mówiąc o ponownym zbalansowaniu, jedną z najważniejszych nowych funkcji jest zwiększenie liczby PD, co powinno sprawić, że zdobywanie poziomów będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Aby zbiegać się ze wzrostem liczby PD, Epic Games udostępniło również style bonusowe dla sezonu 8.

Są to style, które są dostępne po osiągnięciu przez graczy poziomu 100 w przepustce bojowej.

„Kostki zepsuły nawet przepustkę bojową! (Ale w dobry sposób). Dodatkowe style strojów z rozdziału 2 sezonu 8 są dostępne dla graczy, którzy przekroczą 100 poziom” – wyjaśnia Epic.

„Ale teraz: dodano style superpoziomów tego sezonu! Przejdź poziom 140 w tym sezonie i zacznij odblokowywać nowe style runiczne dla Charlotte, Kor, Fabio Sparklemane, JB Chimpanskiego i Torina”.

Według Epic Games, PD zostało znacznie zwiększone w misjach codziennych dziurkaczy, a także zostało dodane do wspólnych zadań.

„Wszystkie nowe i przyszłe stemple postaci mają znacznie zwiększone nagrody XP” – dodaje Epic.

Po wydaniu aktualizacji 18.10 Epic Games oficjalnie ogłosiło kolejną nagrodę dla członków ekipy na październik.

Jak widać z poniższego tweeta, skórka Chaos Origins jest nagłówkiem następnego pakietu ekipy.

Do Chaos Origins dołączą plecak Syphon Pack Back Bling, a także kilof Mutagen Mace.

„W zestawie znajduje się również czarno-czerwona opaska World Dominator, która pasuje do jego garnituru” – kontynuuje Epic. „(Podobnie jak jego przyszłe ja, ubiera się lepiej, niż można by się spodziewać.)”

Skórka Chaos Origins będzie dostępna dla subskrybentów Crew o godzinie 1:00 czasu BST 1 października.

Gdzie indziej fani odkryli wiele sekretów po przejrzeniu plików gry z aktualizacją 18.10.

Fani odkryli nową funkcję rozgrywki, ponieważ złote i fioletowe wrony są widywane po mapie. Strzelanie do tych wron nagradza graczy łupami na wysokim poziomie, więc warto na nie zwrócić uwagę.

Jak zauważył znawca Fortnite, Shiina, Epic wkrótce wyda wybór pakietów przedmiotów o tematyce Halloween.

„Pakiety „Frankenstein” i strój „Przywódca Curdle Scream” używają w jakiś sposób kryptonimu „Critter”. Oto dwa inne niepublikowane stroje, które również używają kryptonimu „Critter”: CritterManiac i CritterRaven.

Fani odliczają również do rozpoczęcia koncertów Soundwave Series 1 października.

Wszystko zaczyna się od koncertu egipskiego piosenkarza Mohameda Hamakiego, zakończonego debiutem jego nowej piosenki Leilt Elomr, której towarzyszyć będzie specjalna emotka.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=DA8060C3047D4DFEB9BFBACE1956DEA0&url=https%3A%2F%2Fwww.express.co.uk%2Fentertainment%2Fgaming%2F1498014%2FFortnite-news-October-2021-Crew-Pack-revealed-update-18-10-leaked-items-XP-boost&c=5279742474960740547&mkt=fr-fr