Według najnowszych przecieków nadchodzący powrót jednej z najrzadszych skórek Fortnite.

Graczy Fortnite z pewnością ucieszy wiadomość o rychłym powrocie jednej z najrzadszych skórek w grze. W ostatnich miesiącach firma Epic Games wypuściła już kilka rzadkich skórek, nic więc dziwnego, że kontynuują ten trend. Co ciekawe, wiele kosmetyków zostało wycofanych ze sprzedaży na ponad cztery lata, ale Epic Games wydaje się być gotowe w każdej chwili ponownie je wprowadzić.

P-1000: oczekiwany zwrot

P-1000 to jedna z najrzadszych skórek w Fortnite, a mimo to wkrótce powróci do sklepu w grze, umożliwiając graczom jej zdobycie. Skórka ta była wcześniej dostępna w sezonie X i aby ją zdobyć, konieczne było zakupienie pakietu wyzwań P-1000. Oprócz skórki pakiet zawiera także emotkę Peely Pulse i 1500 V-dolców.

Pakiet trafił do sprzedaży 27 września 2019 roku i był dostępny tylko przez kilka tygodni. Ostatni raz widziano go w sklepie 13 października tego roku. Od czasu wydarzenia „The End” P-1000 nigdy nie został zwrócony do sklepu w grze.

Renomowane źródła przecieków donoszą, że 12 września pakiet wyzwań P-1000 został zaktualizowany aktualizacją v26.10. Z tego powodu spodziewamy się, że pakiet wkrótce powróci do sklepu w grze, najprawdopodobniej w ciągu najbliższych kilku tygodni.

P-1000: jedna z najrzadszych skórek

Obecnie P-1000 jest czwartą najrzadszą skórką w Fortnite, obok oryginalnego wariantu The Paradigm. Oto jedyne trzy inne skórki rzadsze niż P-1000:

  • Odruch – 4 marca 2019 r
  • Czarna Wdowa – 6 maja 2019 r
  • Wojownik Świata – 28 lipca 2019 r

Przywrócenie Reflexu do sklepu jest mało prawdopodobne, gdyż został przypadkowo wystawiony na sprzedaż. Jeśli chodzi o World Warrior, był on wyłącznym graczem Fortnite World Cup, co również sprawia, że ​​jego powrót jest mało prawdopodobny. Oryginalna skórka dla Czarnej Wdowy była uśpiona przez ponad cztery lata, a firma Epic Games wypuściła nowy wariant, co prowadzi do spekulacji, że również ona nigdy już nie będzie dostępna.

Podsumowując, gracze Fortnite już wkrótce będą mogli zdobyć w sklepie w grze rzadką skórkę P-1000. Jest to wyjątkowa okazja, gdyż skórka ta nie była dostępna od ponad roku. Nie przegap okazji, aby paradować z jedną z najrzadszych skórek w grze!

Źródło: www.videogamer.com