Według jednego z przecieków, rozdział 3 Fortnite będzie zawierał mewy i zmiany w interfejsie użytkownika


Fortnite dąży do zakończenia Rozdziału 2, trafnie zatytułowanego „Koniec”, a gracze już spekulują na temat tego, co może oznaczać następny rozdział. Jeden ze znanych przecieków Fortnite może mieć garść odpowiedzi dla ciekawskich, ale ponieważ Epic trzyma swoje karty w przewidywalny sposób blisko klatki piersiowej, obecna garść szczegółów jest w najlepszym razie skromna.

Wyciek Fortnite i twórca treści HYPEX twierdził na Twitterze, że mewy pojawią się w rozdziale 3 jako kolejne latające zwierzęta, po tym, jak podobno zobaczył je w jakiejś grafice koncepcyjnej nowej treści. W tej chwili niewiele wiadomo o tym, jak dokładnie ptaki zostaną zaimplementowane w grze, zwłaszcza że technicznie mewy już istnieją, choć czasami można zobaczyć więcej elementów dekoracyjnych latających po wyspie. Można jednak śmiało powiedzieć, że będą istnieć jako rzeczywiste, interaktywne zwierzęta, takie jak kruki i rekiny z rozdziału 2, dodatek do dzikiej przyrody wyspy.

HYPEX twierdził również, że niektóre zmiany interfejsu użytkownika mogą być w drodze w rozdziale 3, ujawniając zrzut ekranu z innym przyciskiem ustawień i nową ikoną znajomych online. Być może nie najbardziej ekscytująca ze zmian, ale postęp to postęp.

HYPEX ma całkiem niezłą historię z przeciekami — ich twierdzenia o wydarzeniu crossover Fortnite/Naruto sprawdziły się zaledwie tydzień później — więc ciekawie będzie zobaczyć, co jeszcze wyjdzie na światło dzienne w rozdziale 3 w kilku następnych dni.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=1651576E30A644099D2BCAE15ED3087F&url=https%3A%2F%2Fwww.gamepur.com%2Fnews%2Ffortnite-chapter-3-will-feature-seagulls-and-ui-changes-according-to-one-leaker&c=2383734957955342349&mkt=fr-fr