Według Epic, Fortnite OG powróci w 2024 roku

Wielki powrót mapy OG w Fortnite

Fortnite nigdy nie był tak popularny jak wtedy, gdy ponownie wprowadzono do gry mapę OG. W zeszłym miesiącu rekordy graczy zostały pobite, a przez cały październik ponad 100 milionów graczy zalało grę, ponownie aklimatyzując się do mapy OG. Niedawno w grze wystartowało wydarzenie Big Bang, otwierające rozdział 5, sezon 1, a ponad 12 milionów graczy zalogowało się jednocześnie, aby obejrzeć przebieg wydarzenia, co spowodowało problemy z serwerem.

Gracze byli rozczarowani, gdy zdali sobie sprawę, że będą musieli pożegnać się z Fortnite OG. Jednak według Epic Games nie jest to „pożegnanie”, ale „do zobaczenia wkrótce”.

Planowany powrót Fortnite OG

W krótkiej i prostej wiadomości zamieszczonej na Twitterze firma Epic Games ujawniła, że ​​Fortnite OG zostało uwzględnione w mapie drogowej gry na rok 2024. Było to wynikiem znacznego przekroczenia ich oczekiwań. Monumentalne kilka tygodni, które udowodniły, że Fortnite jest bez wątpienia najpopularniejszą grą na świecie – a może nawet wszechczasów.

Na tym się nie kończy, ponieważ rozdział 5, sezon 1, obiecuje mnóstwo nowej zawartości, zwłaszcza nowych gier usługowych na żywo, które dołączają do ekosystemu Fortnite. Widzieliśmy, że dodane zostanie dostosowywanie broni i że zaplanowano już wydarzenia łączące Fortnite z takimi franczyzami, jak Family Guy i Metal Gear Solid.

Nie martw się. Fortnite OG powróci w 2024 roku, tylko nie wiemy jak. Ale ważne, że wróci.

Więcej wiadomości o grach wideo:

Obejrzyj nowy zwiastun serialu Fallout

Źródło: insider-gaming.com