Wciągające doświadczenie Eda Sheerana w „Fortnite”

Ed Sheeran współpracuje z Fortnite, aby zapewnić graczom wyjątkowe wrażenia muzyczne. To wydarzenie muzyczne, zatytułowane „A Special Ed Sheeran Immersive Experience”, odbędzie się w grze w dniach 5–9 października w State Farm Park w iHeartLand.

Wyjątkowe wciągające doświadczenie

Podczas tego wydarzenia gracze będą mogli w nowy sposób zanurzyć się w muzycznym uniwersum Eda Sheerana. Będą mieli okazję odkryć światy inspirowane jego piosenkami i poruszać się po różnych sceneriach, takich jak miasto nocą, ring bokserski w opuszczonym mieście o zachodzie słońca, szybka łódź w bogatym w ekosystem oceanie i bujny las.

Współpraca z Epic Games

iHeartMedia współpracowało z Epic Games, twórcami Fortnite, nad zaprojektowaniem tego wyjątkowego doświadczenia. Korzystając z edytora Unreal Editor dla Fortnite (UEFN), studio było w stanie odtworzyć występy Eda Sheerana na żywo podczas jego koncertów dla iHeartRadio. Na setliście znalazły się utwory „Eyes Closed”, „Shape of You”, „Boat” i „Life Goes On”.

Nowy sposób doświadczania muzyki

Dyrektor programowy iHeartMedia, Tom Poleman, powiedział: „Ed Sheeran jest jedną z największych współczesnych supergwiazd i jest znany z tworzenia wyjątkowych przeżyć muzycznych, które urzekają jego publiczność. Wiedzieliśmy, że jest idealnym artystą do stworzenia naszego pierwszego wciągającego doświadczenia, opracowanego we współpracy z Epic Games. Chcemy w dalszym ciągu przesuwać granice technologii i innowacji dla fanów muzyki i gier, umożliwiając im głębsze odkrywanie piosenek, tekstów i znaczeń muzycznych w sposób, który jest dla nich unikalny. Środowisko Fortnite. Jesteśmy pewni, że gracze Fortnite pokochają to wciągające doświadczenie w iHeartLand State Farm Park. »

Przypominamy, że park iHeartLand został uruchomiony w Fortnite w sierpniu 2022 r., a nowy album Eda Sheerana „Autumn Variations” ukaże się 29 września.

Źródło: www.bing.com