Wciągające doświadczenie Ed Sheeran przybywa do Fortnite

Wyjątkowa, wciągająca muzyka Eda Sheerana nadchodzi do Fortnite! Ed Sheeran to najnowszy artysta współpracujący ze słynną grą wideo Fortnite. Specjalne wydarzenie muzyczne Eda Sheerana będzie dostępne w dniach 5–9 października w State Farm Park w Fortnite iHeartLand.

Wyjątkowe przeżycie

To doświadczenie pozwoli graczom i fanom doświadczyć muzyki Eda Sheerana w nowy i niepowtarzalny sposób, zanurzając się w światy inspirowane jego piosenkami. Te światy obejmują metropolię nocą, ring bokserski w opuszczonym mieście o zachodzie słońca, łódź motorową płynącą przez bogaty ekosystem oceaniczny i bujne lasy.

Stworzono we współpracy z Epic Games

Ed Sheeran Experience został zaprojektowany przy użyciu edytora Unreal Editor firmy Epic Games dla Fortnite (UEFN). Inspiracją są piosenki, które Sheeran wykonał dla iHeartRadio z okazji jego albumów Subtract i Autumn Variations. Lista utworów obejmuje „Eyes Closed”, „Shape of You”, „Boat” i „Life Goes On”.

Innowacyjna współpraca

„Ed Sheeran jest jedną z największych współczesnych supergwiazd i jest znany z tworzenia wyjątkowych przeżyć muzycznych, które urzekają jego publiczność” – powiedział Tom Poleman, dyrektor programowy iHeartMedia. „Wiedzieliśmy, że to idealny artysta do naszego pierwszego wciągającego doświadczenia, wyprodukowanego we współpracy z Epic Games. Chcemy w dalszym ciągu przesuwać granice technologii i innowacji dla fanów muzyki i gier, umożliwiając im głębsze odkrywanie piosenek, tekstów i znaczenia muzyki w naturalny sposób w środowisku Fortnite. Jesteśmy pewni, że gracze Fortnite pokochają to wciągające doświadczenie w State Farm Park iHeartLand. »

Od premiery w sierpniu 2022 roku iHeartLand podbija serca graczy Fortnite. Nowy album Eda Sheerana, Autumn Variations, ukaże się 29 września. Nie przegap tego wyjątkowego doświadczenia i zanurz się w muzycznym świecie Eda Sheerana w Fortnite!

Źródło: www.bing.com