Wartość mojego konta Fortnite

Oblicz wartość swojego konta Fortnite

Obliczanie wartości konta Fortnite może być skomplikowane. Epic Games wypuściło wiele ekskluzywnych skórek i przedmiotów z przepustki bojowej, które obecnie kosztują setki, a nawet tysiące dolarów. Z drugiej strony przedmioty kosmetyczne dostępne w sklepie z przedmiotami nie są wiele warte i tylko nieznacznie zwiększają wartość Twojego konta Fortnite.

W tym poradniku pokażemy Ci metodę obliczeń, za pomocą której możesz oszacować wartość swoich cennych kosmetyków. Pamiętaj jednak, że sprzedaż kont jest sprzeczna z Warunkami korzystania z usługi Fortnite. Jeśli spróbujesz sprzedać swoje konto, możesz otrzymać dożywotni zakaz.

Jak znaleźć wartość mojego konta Fortnite

Najłatwiejszym sposobem obliczenia wartości konta Fortnite jest użycie bota Discord. Bot skanuje całą Twoją szafkę i podaje przybliżoną wartość w V-dolcach. Nie zalecamy jednak korzystania z tej metody, ponieważ musisz dać botowi dostęp do swojego konta Fortnite.

Zamiast tego możesz użyć fortnite.gg. Ta strona internetowa oferuje różnorodne narzędzia, w tym funkcję szafki, której możesz użyć do oszacowania wartości swoich kont. Ta metoda jest wolniejsza niż pierwsza, ale jest w 100% bezpieczna i nie musisz nikomu udostępniać swojego konta Fortnite Battle Royale.

Aby poznać wartość swojego konta Fortnite, wykonaj następujące kroki:

  1. Otwórz fortnite.gg w swojej przeglądarce
  2. Zarejestruj darmowe konto, jeśli jeszcze go nie masz
  3. Przejdź do sekcji Kosmetyki w menu głównym
  4. Dodaj wszystkie posiadane przedmioty do swojej szafki
  5. Przejdź do Mojej szafki, znajdującej się w menu Kosmetyki

Dodatkowo możesz dodać te elementy do swojej Listy Życzeń.

Zdjęcie: VideoGamer za pośrednictwem fortnite.gg

Po dodaniu wszystkich posiadanych przedmiotów na stronie szafki wyświetli się wartość Twojego konta Fortnite w V-dolcach, walucie premium gry. Następnie możesz sprawdzić to, korzystając z przelicznika od 7,99 USD do 1000 V-dolców wartość Twojego konta w dolarach amerykańskich.

Strona automatycznie zapisze Twoją skrzynkę, dzięki czemu będziesz mógł ją aktualizować przy każdym zakupie. Chociaż skórki są bardzo cenne, pamiętaj o dodaniu do nich kilofów, lotni, emotikonów i innych elementów kosmetycznych. To także świetny sposób na uzyskanie dostępu do całej szafki i rzadkich przedmiotów bez konieczności uruchamiania Fortnite.

Dużym problemem każdego kalkulatora wartości konta Fortnite jest to, że pokazuje on wartość kosmetyków jedynie na podstawie ich rzadkości i ceny w sklepie z przedmiotami. Z tego powodu, jeśli masz rzadką skórkę, taką jak Renegade Raider, będzie ona warta tylko 1200 V-dolców. W rzeczywistości jest to jedna z najrzadszych skórek w Fortnite i jest warta znacznie więcej.

Skórki Przepustki Bitewnej, takie jak skórka Czarnego Rycerza, są również warte znacznie więcej, niż pokazuje kalkulator. Dotyczy to również skórki Galaxy i wielu innych ekskluzywnych przedmiotów dostępnych przez ograniczony czas. Jeśli jesteś graczem Fortnite i posiadasz wiele ekskluzywnych i rzadkich przedmiotów, możesz ręcznie dostosować wartość swojego konta.

Źródło: www.videogamer.com