W tym tygodniu na festiwalu Fortnite pojawią się nowe, świetne utwory

Festiwal Fortnite: w tym tygodniu zaprezentowano nowe utwory

Lista nowych piosenek z Festiwalu Fortnite

Nowy tydzień oznacza, że ​​w sklepie z przedmiotami pojawi się nowa partia utworów festiwalowych Fortnite. W przeszłości widzieliśmy, jak wielu kultowych artystów korzystało z nowego trybu rytmicznego Fortnite stworzonego przez twórców Rock Band Harmonix. Niektórzy z tych artystów to Lady Gaga, Billie Eilish, Paramore, Linkin Park, The Weeknd i Katy Perry. Ogłoszono najnowszą listę utworów i może to być jeden z najlepszych tygodni, jakie do tej pory widzieliśmy na festiwalu Fortnite.

Nowe utwory festiwalowe Fortnite są wydawane w grze w czwartkowe wieczory podczas rotacji sklepu z przedmiotami o 19:00 EST/północ GMT. Pierwszego dnia wszystkie utwory są dostępne bezpłatnie, zanim zostaną włączone i wyłączone z codziennej rotacji, chociaż w pierwszym tygodniu wszystkie utwory pojawiają się wielokrotnie. Każdy utwór Jam będzie także można kupić w sklepie z przedmiotami Fortnite za 500 V-dolców.

Piosenki, które znajdą się na trackliście festiwalu Fortnite w tym tygodniu to:

  • Talent 2Pac Ft. – Zmiany
  • Doja Cat Ft. Sza – Pocałuj mnie więcej
  • Evanescent – ​​Ożyw mnie
  • Jack Harlow – Kochaj mnie
  • Nicki Minaj – Statki kosmiczne
  • Slipknot – Zanim zapomnę
  • System Of A Down – Toksyczność

Jako fan ten tydzień może być najlepszą listą piosenek, które pojawią się w grze. Jako zagorzały fan 2Pac jest artystą, którego mam nadzieję kiedyś zobaczyć w grze. Czy możemy zdobyć skórkę dla 2Pac Epic Games? Evanescent wyciekł przed premierą Fortnite Festival, sugerując, że w przyszłości może zostać wydanych więcej utworów z albumu Fallen, ale Bring Me To Life jest niewątpliwie najpopularniejszą piosenką zespołu. Avant I Forget ze Slipknota nie jest obcy zabawom rytmicznym, ponieważ pojawił się w Guitar Hero 3, Guitar Hero Live i Rock Band 3. Zespół niedawno dał także swoje pierwsze koncerty ze swoim nowym perkusistą Eloyem Casagrande, który wcześniej grał na perkusji w Sepultura od 2011 roku i 2024. System of a Down również nie jest obcy grom rytmicznym, a Toxicity pojawiło się w Guitar Hero Metallica, Guitar Hero Live i jako DLC dla Rock Band.

Zarówno Doja Cat, jak i Jack Harlow pojawiali się już na festiwalu Fortnite, a w grze pojawiły się już gry Doja Cat Say So, Paint The Town Red i Woman, a także What’s Poppin Jacka Harlowa. Nicki Minaj po raz pierwszy pojawia się w grze, a wybór piosenek jest niesamowity i nie mogę się doczekać, aż jej posłucham i zagram razem z nią. W Fortnite robi się gorąco wraz z zakończeniem 2. rozdziału 5. sezonu, a na zamknięcie sezonu zaplanowano wydarzenie na żywo oraz najnowszą współpracę z Gwiezdnymi Wojnami, która wprowadzi Chewbaccę do gry poprzez pierwszą w historii przepustkę LEGO. Festiwal Fortnite trwa obecnie w sezonie 3, a główną artystką jest Billie Eilish. Krążą pogłoski, że artyści tacy jak Metallica mają pojawić się również w nadchodzącym sezonie, w związku z czym kultowy metalowy zespół ma zostać dodany jako skórki do gry.

Źródło: www.videogamer.com