W tym tygodniu Fortnite otrzyma grę Lego, grę wyścigową i wskrzesi Rock Band

Fortnite Rozdział 5: Co nowego w Epic Games?

Ponieważ rozdział 5 Fortnite ma rozpocząć się w ten weekend, Epic Games ujawnia wielkie plany na przyszłość. Wśród tych projektów z niecierpliwością czekamy na premierę Lego Fortnite, będącego owocem dużej współpracy, która narodzi się 7 grudnia. W tę nową, bezpłatną grę można grać solo lub w trybie wieloosobowym i zapewnia ona wyjątkowe przeżycie.

Lego Fortnite: duży sojusz

We współpracy z grupą Lego, Epic Games wypuszcza na rynek wyjątkową grę będącą częścią współpracy zapoczątkowanej kilka lat temu. W przeciwieństwie do poprzednich gier Lego, Lego Fortnite będzie darmową grą, której akcja toczy się bezpośrednio w Fortnite. Celem tej współpracy jest stworzenie zabawnej i bezpiecznej przestrzeni cyfrowej dla dzieci i rodzin, zapewniającej wzbogacające wrażenia z gry osobom w każdym wieku.

W tym nowym uniwersum gracze będą mogli eksplorować otwarte światy, w których przeplata się magia konstrukcji Lego i świat Fortnite. W ten sposób gra będzie zachęcać do kreatywności, eksperymentowania i współpracy poprzez siłę zabawy.

Oczekiwane nowe funkcje

Oprócz Lego Fortnite w tym tygodniu w Fortnite pojawią się inne gry. Rocket Racing i Fortnite Festival zaplanowano na 8 i 9 grudnia. Rocket Racing wprowadzi zręcznościową grę wyścigową łączącą elementy Fortnite i Rocket League. Jeśli chodzi o Festiwal Fortnite, zapowiada on mocny powrót Rock Bandu, opracowanego przez Harmonix i dostępnego wyłącznie w Fortnite. Licencjonowane utwory i klasyczna rozgrywka muzyczna powrócą, aby fani mogli się nimi cieszyć.

Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji na temat Lego Fortnite, Rocket Racing i Fortnite Festival, ponieważ premiera gry nastąpi już za kilka dni.

Źródło: www.bing.com