W turnieju Fortnite bierze udział osiem aktualnych gwiazd stanu Ohio


W najbliższą niedzielę NICKMERCS, supergwiazda transmisji strumieniowej i fanatyk piłki nożnej ze stanu Michigan, nawiązał współpracę z firmami Columbus, eFuse i Epic Games, aby zorganizować jeden z najbardziej ekscytujących turniejów Fortnite w historii i pierwszy turniej, w którym biorą udział zarówno obecni, jak i byli piłkarze z Ohio State i Michigan. do 55 000 $ w nagrodach.

„Gry zasługują na miejsce w tak wielkiej rywalizacji” — powiedział Matthew Benson, dyrektor generalny eFuse. „Wraz z naszymi partnerami, Epic Games, idziemy na całość z turniejem z udziałem największych nazwisk rywalizacji, stawiając prawdziwe pieniądze na szali i transmitując to do milionów widzów. Nasza autorska platforma została stworzona właśnie z myślą o takich ważnych momentach jak ten i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak zareaguje społeczność graczy”.

„Piłka nożna i gry od dawna są synonimami” — powiedział Zach Beebe, założyciel NIL Management, agencji zarządzającej i konsultingowej wspierającej największe gwiazdy futbolu uniwersyteckiego. „Turniej Rivalry Week Fortnite celebruje przeszłość, patrząc w przyszłość i budując nowe tradycje w grach i nowoczesnej rozrywce. Nasi klienci z uczelni są bardzo podekscytowani i nie mogą się doczekać bitwy. Ta seria przejdzie do podręczników historii!”

Przeraża mnie myśl o tej rywalizacji rozciągającej się na kolejną arenę, a moje usta opadły, gdy ogłoszono Team Ohio State. W składzie będzie 16 graczy, z których ośmiu będzie byłymi gwiazdami, a ośmiu obecnymi, i chciałem zanurzyć się w ośmiu obecnych gwiazdach skaczących na kijach, aby bronić wspaniałego stanu Ohio.

Turniej zostanie wyemitowany w niedzielę, 20 listopada, o 19:00 ET na kanale NICKMERCS MFAM Gauntlet na Twitchu: twitch.tv/mfamgauntlet.

JT Tuimoloau, koniec obrony

Adam Cairns – Wysyłka Kolumba

Miyan Williams, Biegnąc z powrotem

Brooke LaValley – Wysyłka Kolumba

Tyleik Williams, Wślizg defensywny

Przesyłka Kolumba

Emeka Egbuka, szeroki odbiornik

Brooke LaValley – Wysyłka Kolumba

Ronnie Hickman, Bezpieczeństwo

Adam Cairns – Wysyłka Kolumba

CJ Stroud, rozgrywający

Dla Cp Ohio State Football First Practice

Taron Vincent, wślizg defensywny

Adam Cairns – Wysyłka Kolumba

Javontae Jean-Baptiste, Koniec obrony

Adam Cairns – Wysyłka Kolumba

[lawrence-related id=100651]

Kontakt/Obserwuj nas @BuckeyesWire na Twitterze i polub naszą stronę na Facebooku, aby śledzić bieżące wiadomości, notatki i opinie ze stanu Ohio.

Daj nam znać, co myślisz i skomentuj tę historię poniżej. Dołącz do rozmowy już dziś.

Historia pierwotnie pojawiła się w Buckeye Wire

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=637919ae99e940fd97c30b5c24deb05c&url=https%3A%2F%2Fnews.yahoo.com%2Ffortnite-tournament-features-eight-current-150039861.html&c=6713544627386042284&mkt=fr-fr