W przyszłości w Fortnite może pojawić się sezon o tematyce apokalipsy

Nowy sezon Fortnite może mieć motyw apokaliptyczny

Nowy sezon Fortnite prawdopodobnie przyniesie apokaliptyczny motyw. W tej chwili wielu graczy cieszy się sezonem OG, podczas gdy Epic Games przygotowuje wszystko na rozdział 5. W grę wideo grają jednocześnie miliony graczy i bije ona kilka znaczących rekordów, co robi wrażenie.

Pomimo sukcesu bieżącego sezonu, Epic koncentruje się na tworzeniu nowej zawartości. Co ciekawe, wyciekła już mapa Fortnite Chapter 5, wraz z kilkoma innymi fajnymi funkcjami.

W tej chwili wydaje się, że nikt nie zna tematu Fortnite Rozdział 5 – Sezon 1. Możliwe jednak, że ma motyw apokaliptyczny.

Apokaliptyczny motyw na kolejny sezon Fortnite?

Według Ako, popularnego serwisu informacyjnego Fortnite na X (dawniej Twitter), Epic Games może w pewnym momencie wypuścić sezon o tematyce apokaliptycznej. Gracz uważa, że ​​może się tak dziać w związku z najnowszym śledztwem Fortnite, w którym pojawiło się wiele apokaliptycznych skórek.

Oprócz tego Epic podobno pracuje także nad systemem kryształów dla zmutowanych stworzeń. Warto również zauważyć, że Fortnite: Ratowanie Świata, tryb gry PvP, opiera się na apokalipsie.

Chociaż temat ten nie został jeszcze potwierdzony, istnieje duża szansa, że ​​pojawi się on w którymś momencie w rozdziale 5 Fortnite, na początku grudnia 2023 r. lub w przyszłym roku.

Nowy apokaliptyczny motyw w Fortnite

Temat apokaliptyczny nigdy nie został poruszony w Fortnite, choć Epic Games wypuściło kilka podobnych motywów. Rozdział 1 – Sezon 6 dotyczył ciemności i zepsucia, natomiast Rozdział 2 – Sezon 6 miał główny temat. Apokaliptyczny sezon byłby fantastycznym pomysłem, szczególnie na początek nowego rozdziału.

Wehikuł czasu Kado Thorne’a prawdopodobnie odegra ważną rolę w nadchodzących wydarzeniach. Obecny sezon Fortnite zakończy się wraz z maszyną przymocowaną do rakiety, która zostanie wystrzelona podczas wydarzenia na żywo na zakończenie sezonu. Czy maszyna spowoduje apokalipsę? Będziemy musieli poczekać, żeby się dowiedzieć.

Źródło: www.bing.com