W nowym przecieku ujawniono datę premiery drugiego sezonu festiwalu Fortnite

Kolejna fala treści na Festiwal Fortnite będzie wkrótce gotowa

Nowy przeciek ujawnił rozpoczęcie drugiego sezonu festiwalu Fortnite, który odbędzie się za nieco ponad tydzień. Zbiegając się z rozpoczęciem pierwszego sezonu Fortnite Rozdział 5, wystartował nowy tryb gry oparty na muzyce o nazwie Fortnite Festival. Tryb ten przyniósł ze sobą nową linię kosmetyków powiązaną z popowym artystą The Weekndem, a od czasu jego premiery firma Epic Games stale dodaje nowe utwory, dzięki którym gracze mogą cieszyć się nimi ze znajomymi. Teraz wkrótce rozpocznie się drugi sezon festiwalu Fortnite, który ma kręcić się wokół nowego artysty.

Według specjalisty Fortnite @ShiinaBR w mediach społecznościowych, sezon 2 Fortnite Festival rozpocznie się w przyszły czwartek, 22 lutego. Ta data premiery nie została jeszcze potwierdzona przez Epic Games, ale jeśli okaże się dokładna, oznacza to, że firma wkrótce zacznie mówić o tym, co czeka Festiwal Fortnite. Jeśli chodzi o głównego artystę, który zostanie wyróżniony w sezonie 2, obecnie pozostaje to nieznane.

W odpowiedzi na ten przeciek wielu fanów Fortnite wyraziło chęć zobaczenia takich gwiazd jak Lady Gaga, Lil Nas Festiwal Sezonu 2 Fortnite rozpocznie się w czwartek, 22 lutego 👀 Oznacza to, że kolejny artysta, który dołączy do Fortnite, zostanie dodany w przyszłotygodniowej aktualizacji, a być może w tym tygodniu otrzymamy nawet pierwsze zwiastuny tego artysty! (Zdjęcie: @FBRFeed) pic.twitter.com/t0L8FZbM0O – Shiina (@ShiinaBR) 12 lutego 2024 r

Ogromny crossover pomiędzy Fortnite i Żółwiami Ninja

Poza Festiwalem Fortnite główny tryb gry Fortnite jest obecnie w pełnej współpracy z Żółwiami Ninja. Ta współpraca nie tylko umożliwiła graczom zakup skórek związanych z Raphaelem, Leonardo, Donatello, Michelangelo, April O’Neil i Splinter w sklepie z przedmiotami, ale do gry dodano dodatkową przepustkę bojową, dającą użytkownikom dostęp do kilku Shredder- powiązane skórki i akcesoria. Oczekuje się, że wydarzenie Żółwie Ninja będzie ostatnim dużym crossoverem w Fortnite w bieżącym sezonie, a rozpoczęcie drugiego sezonu Rozdziału 5 zaplanowano na przyszły miesiąc.

Czy jesteście podekscytowani wiadomością, że drugi sezon Fortnite Festival rozpocznie się w przyszłym tygodniu?

Którego artystę masz nadzieję dołączyć do Fortnite w związku z tą nową falą treści? Daj mi znać w sekcji komentarzy lub w mediach społecznościowych @MooreMan12.

Źródło: komiks.com