W listopadzie Fortnite osiągnie 100 milionów graczy

Siłę nostalgii potwierdził sukces Fortnite, który dzięki premierze wersji OG w listopadzie zdołał pozyskać 100 milionów graczy.

Siła nostalgii

Jest coś wyjątkowego w nostalgii, nawet jeśli cofa nas tylko o kilka lat. Na przykład, gdyby Verdansk powrócił do Warzone, powszechnie zakłada się, że miliony graczy wkroczyłyby do gry, aby ponownie przeżyć to doświadczenie, mimo że mapa była nieobecna w grze dopiero przez dwa lata.

Seria meczów OG w Fortnite odniosła ogromny sukces, wynosząc grę na szczyty list przebojów transmisji strumieniowych i gier wideo na całym świecie.

Siła sukcesu

W tym tygodniu fani Fortnite pobili KOLEJNY rekord… 100 MILIONÓW GRACZY W LISTOPADZIE! Dziękuję wszystkim ❤️ szczerze mówiąc, jesteśmy bardzo podekscytowani jutrem i wszystkim, co potem.

Po premierze Fortnite OG odkryto, że w ciągu jednego dnia do gry przystąpiło 44,7 miliona graczy, bijąc tym samym poprzedni rekord. Teraz kolejny rekord został pobity i w ciągu miesiąca zarejestrowało się 100 milionów graczy. Minęło sześć lat od premiery platformówki Battle Royale w Fortnite, a ona nadal jest niesamowicie potężna, to pewne.

Inne informacje

Aby uzyskać więcej wiadomości ze świata gier, sprawdź wiadomość o premierze zwiastuna GTA 6 w przyszłym tygodniu.

Źródło: insider-gaming.com