W Fortnite można teraz ponownie grać na iPhonie


Jest kilka wspaniałych informacji dla graczy: Fortnite jest teraz grywalny na Apple iPhone wkrótce po tym, jak został zablokowany w sklepie z aplikacjami w 2020 roku. Dowiedz się, pod jaką sztuczką możesz ponownie zagrać w lubianą grę.

Prawie nikt by tego nie przewidział: Zaraz po tym, jak Fortnite został zablokowany w App Keep około dwa lata temu, nabywcy Apple iPhone nie byli już w stanie pobrać wersji komórkowej na swoje smartfony. Dzięki Microsoftowi jest teraz rozwiązanie.

Spór między Apple a twórcami Fortnite

Powodem zakazu gry był spór między Apple i Epic Games, twórcami Fortnite. Ta ostatnia strona nie chciała zadowolić się tym, że Apple twierdzi, że około 30 procent zakupów w aplikacji jest dla siebie. Z tego powodu gry Epic Online zastosowały swój własny program płatności w formie aktualizacji. Z drugiej strony producent Apple iPhone na to nie pozwala. Został również zablokowany w sklepie Application Retail. TECHBOOK szczegółowo opisał w tamtym czasie.

Ale teraz wróćmy do teraźniejszości: mówiąc po prostu, po raz kolejny można wykonać Fortnite na iPhonie lub iPadzie. To zadziała wiele dzięki Xboxowi lub Microsoftowi. Dzięki zgrabnej drobnej sztuczce dobrze znany tytuł bez kosztów zaangażowania można wykonać na urządzeniach Apple. Xbox zadeklarował tę informację w filmie.

Poniżej odkryjesz materiał na Youtube

Aby wchodzić w interakcje lub przeglądać informacje z sieci społecznościowych, potrzebujemy Twojej zgody.

Tak łatwo jest uczestniczyć w Fortnite na Apple iPhone

W rzeczywistości projekt jest dość prosty i szybki w realizacji. Wszystko, czego potrzebujesz, to konto Microsoft, stałe połączenie z Internetem i powinieneś mieć urządzenie z dowolną przeglądarką. Wreszcie, nie byłoby problemu, gdyby naprawdę był to system iOS, iPadOS, Android lub Windows Home, podczas gdy ten ostatni może teraz zwykle pobierać i odtwarzać mecz.

Jeśli coś tam jest, wystarczy kliknąć to na stronie xbox przeglądarki internetowej Przejdź i wskaż swoje konto Microsoft. Żadne inne członkostwo lub znacznie więcej nie jest niezbędne. W tym miejscu Xbox i Epic Games odkryli lukę. Apple nigdy tego nie polubi, szczególnie biorąc pod uwagę, że nadal toczą autoryzowany spór z twórcami Fortnite. Nadal można zobaczyć, jak zareaguje na to firma Apple iPhone.

Przeglądaj także: Najlepsze alternatywne opcje systemu gier Steam

Należy zauważyć, że Apple nie może zrobić znacząco na drugim. To dlatego, że Fortnite można wykonać w przeglądarce. W związku z tym pobieranie za pomocą App Shop nie jest konieczne, co oznacza, że ​​w tym przypadku Apple nie jest już niezawodny.

czcionkaŹródło : https://www.techgamingreport.com/fortnite-can-now-be-played-on-the-iphone-yet-again-2/