W Fortnite i Apex Legends wyłoniono zwycięzców JBL Quantum Cup


Zwycięzcy JBL Quantum Cup dla Apex Legends i Fortnite zostali wybrani po weekendzie grania.

JBL zorganizował trzeci doroczny JBL Quantum Cup w zeszły weekend, od 9 do 11 grudnia 2023 r. Gracze walczyli ze sobą, aby zostać najlepszym i przywieźć nagrodę do domu. W tegorocznej edycji JBL Quantum Cup gracze rywalizowali w dwóch największych obecnie na rynku grach typu battle royale: Fortnite i Apex Legends. Każde z tych wydarzeń miało pulę nagród w wysokości 30 000 $, więc gracze zdecydowanie walczyli o swoją część puli. Przyjrzyjmy się tylko niektórym z najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce podczas tych wypełnionych rywalizacją dni.

Dzień 1 to dzień, w którym zorganizowali zawody Fortnite. Podczas zawodów topowy gracz Fortnite Clix sam został jednak zestrzelony BuckeFPS trzymał się gruntu. Tymczasem, Eomzo1 oraz RiseFN korzystali z systemu znajomych w grze i byli w stanie zapewnić sobie miejsce w pierwszej dziesiątce. Po 6 intensywnych meczach Fortnite, Ajerss oraz Chanada zgarnął główną nagrodę z aż 203 punktami. Za nimi byli Ostrożny oraz Mero, który zajął drugie miejsce ze 198 punktami. Wreszcie, Żołądź oraz Dukez zajął trzecie miejsce ze 170 punktami.

Z kolei dzień 2 był dniem turnieju Apex Legends. Team Optic miał mocny start podczas meczu 1 turnieju. Zespół ciemne zero, z drugiej strony dobrze oczyścili rywalizację w meczu 3. Mecz 6 był momentem, w którym wszystko dobiegło końca, ponieważ wszystkie uczestniczące drużyny dały z siebie wszystko w meczu finałowym. Zespół SZN przetoczył się przez pole, ale to OpTic Gaming przywiózł do domu główną nagrodę w postaci 55 punktów. Stacja Kosmiczna zbliżył się do 53 punktów, zajmując drugie miejsce. Furia E-sport zajął trzecie miejsce z 51 punktami.

Chociaż to wszystkie najważniejsze wydarzenia w konkursie, nie jest to jedyna rzecz, którą JBL jest zajęty. W rzeczywistości już drugi rok nawiązali współpracę z funduszem 1000 Dreams. To partnerstwo ma na celu „wzmocnienie głosu kobiet w e-sporcie” i „pomoc w szybkim rozpoczęciu ich karier” za pośrednictwem JBL Quantum Grant. Dwudziestu pięciu otrzyma grant w wysokości 1500 USD, który będzie mógł wykorzystać na realizację swoich marzeń w grach, a także zestaw słuchawkowy do gier JBL Quantum, który im w tym pomoże. Zainteresowani wnioskodawcy mają czas do 16 grudnia 2022 r., aby zarejestrować się w ramach stypendium, a zwycięzcy zostaną wybrani w tygodniu rozpoczynającym się 19 grudnia.

To wszyscy zwycięzcy JBL Quantum Cup, a także najważniejsze wydarzenia weekendu. Więcej wiadomości o grach znajdziesz w naszych artykułach z wiadomościami o grach.

Źródło : https://clutchpoints.com/jbl-quantum-cup-winners-decided-in-fortnite-and-apex-legends